jinekomastimi diilmi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve evigbrend tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. evigbrend

evigbrend Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar vücut çalısan birisiyim. . 187boyundayım ve 89 kiloyum. 21 yasındayım biraz karında biraz da göüste yağ var. sebebide bi ara cok uzun spor la urastım sonra bi süre bıraktım ve kilo aldım. şimdi tekrar basladım. daha cok kosu ve yuzme yapıyorum. maksat aldığım kiloyu vermek ve ağırlık calısıyorum
    fakat göüs üstünde oluşan yağ kilo dan mı yoksa jinekomastimi anlamadım. bunu hangi bölüm doktoruna danısmak gerek. bilen bilmeyen konusuyor ne olduğunu anlamadım. bu işin uzmanı olan doktora sormalı. bunun için hangi doktora gitmeliyim.
    göüsmde sarkma veya ucunda irileşme yok. normal yağ var üstünde. ama emin olup ona göre bi çalısma yapmak istiyorum.
    ayrıca jinekomasti ise bunun çözüm yolları nedir. ne maliyeti olur ? ameliyatı nasıl yapılıyor. bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    genel cerrahi veya plastik cerrahiye git onlar söyler

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    resim koysan belki buradanda belli ede bilir ama sen DR görünsen daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş