Jinekomastiden Kurtulmak İstiyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve 720p tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yaşım 18 yaklaşık 3-4 yıldır bu illet ile yaşıyorum hayatımı her alanda olumsuz etkiledi bu hastalık başladığından beri asosyalliğin dibine vurdum evden dışarı çıkamaz oldum yaz aylarından nefret ediyorum artık sürekli belli olmamaları için kazak hırka mont cepli gömlek almaktan bıktım diyebilirim şimdiye kadar pek sorun olmuyordu evden zaten dışarı çıkmıyordum okulda da ceket giydiğim için pek belli olmuyordu fakat okul bitti artık üniversite için 1 sene dershaneye gidicem hergün sivil dershaneye gitmek benim için utanç verici bişey olacak forumlarda biraz araştırdım genelde 18-19 yaşlarında kendiliğinden düzeliyormuş ama bende öyle bir durum yok artık kurtulmak istiyorum arkadaş çevresine girmek istiyorum şuanda boyum 1.80 kilom 72 ve göğüs çapım 87 cm dışa doğru tam 4 cm lik göğüslere sahibim durumumu az çok tahmin edebilirsiniz ameliyat olmak istiyorum fakat özelde fiyatları 2500-3000 tl arası şuan maddi durumum ona elverişli değil devlet hastahanesine bu ameliyatı olma mümkünmüdür mümkünse ameliyat ücretlimidir emekli sandığı karşılarmı bunu yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme: 20 Ağustos 2013

Sayfayı Paylaş