Jinekomasti...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve malibucan tarafından 15 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. malibucan

malibucan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hastalığın operasonu okadar zor değilmiş ama ücret olarak nedir onu merak ediyorum? Emekli sandığından sağlık güvencem var...

2. donatello

donatello Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlık güvencende olsa en az 300-500 milyon bıçak parası verirsin. Ağır bir operasyon değil basit. Ancak iyileşme süresi yine 1-2 ayı bulabiliyor. Özelde yapılan operasyonlar ise 2-3 milyar lira civarında.

3. malibucan

malibucan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ohhh teşekkür ederim verdiğin bilgi için :) iyi paraymış bizde mi açsak bi dükkan ne yapsak :)

4. jrarnie

jrarnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Turkey / İZMİR
    Konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama , ameliyat sonrası spora dönüş süreci nasıl oluyor ?

5. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    1 hafta sonra cok fazla agırlıga yklenmeden donenler oldu benım salonumdan yanı gorundugu gıbı zor bır amelıyat deıl

6. jrarnie

jrarnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Turkey / İZMİR
    hımmm teşekkür ederim , bu bilgi benim için ileri günlerimde spor hakkında kararlarıma çok büyük etki edecek .

Spora başlama kararı aldım ...

Ve artık layıkı ile yapmayı düşünüyorum , göğüslerimde tam jinekomasti var diyemem , ama 1 2 hafta içinde doktora gideceğim , eğer testler olumlu ise sanırım operasyon düşüncesine olumlu bakabilirim , ameliyat sonrası ise son sürat idmanlara başlarım ...

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    isi garantiye alip bir 6 ay gogus bolgesi calismamakta fayda var, zaten tamamen iyilesince hastalarin gogus ic dokularindaki hassaslik geciyormus,

8. xxxxxxxx

xxxxxxxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bndede az mıktarda var bu meretten ben bır profla gorustum vede kendısı ozellıkle 15 30 yas arası ınsanların spor yapıp yag mıktarını azaltarak bundan kurtula bıleccegnı soledı kendısı cunku kas mıktarı artıp yag oranı azaldıgında dıger yaglarıda kasları etkılıor vede erıte bılıormus bn 21 yasındayım vede sporla bunu cozebılırsem hem fıt hem saglıklı hem de jınekomastı den kurtulmus bır vucuda sahıp olurm dıe dusundum kı buda bır tasla bınlerce kus demek :D:D yalnıs buradakı sorun 1 2 yılı buna adamak oluyor buda baya zahmet ve de sabır gerektrn bır ıs...ama ınsan saglıgına yatrm yapmayacakta neye yapacak ....

Bu yusden bnm onerım bnce az mıktarda jınekomastısı olanların bu yola donmelerı...Bnm gogus ucunda var bıras de genel olarak goguste...ıns halledecem... bu gun ıtıbaryle 4. ayım ve de gogusunde spordan dolayı kuculmesıyle tshırt ten cok az grunmee basladı bu da ınsanı daa fazla gaza getırıor dorusu...Bırde bnce bır sekılde bu dalda bır profla gorusun yane cok fazla maddı sıkıntısı olmayan ve de pek cok jınekomastı hastası gormus bırıne....sımdıden herkese bassarılar bu yolda...

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    galba bende de war biraz ya bi çok kişi yok yağ falan diyo ama arasıra hafif kaşınıyo bakalım baharda zayıflayınca ne olcak

Sayfayı Paylaş