jinekomasti ye benziyor mu beyler?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Taha Çınar tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Taha Çınar

Taha Çınar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Selam arkadaşlar. Daha önceden boksördüm ve lisansımı kavga sonrasında kaybettim ve sonra kendimi baya bir saldım yaklaşık 2 yıl boyunca hiç spor yapmadım baya baya kilo aldım neredeyse 25 kilo aldım. Neyse şu an 1 senedir fitness yapıyorum. Yağ oranım %14,6. Gövde yağ oranım %15,6. Boks yaparken dikkat etmediğim için hatırlamıyorum göğüsüm o zamanda böyle mi gözüküyordu diye. Şimdi bir de sizlere danışayım dedim. Video da çektim resimde var. Sizlerde görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Edit: Youtube videoya kendi kendine editleme yapmış. Biraz tuhaf sallanıyor.

Video:

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    benimde böyle yavaş yavaş azalıyor sporla ama doku farklı göğüs cerrahi şart

3. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Baya saldim demissin ve suan saldigin donemle aranda beslenme ve antrenman yonunden ciddi farkliliklarin oldugu icin belli bir dönem degisim olup olmadigi gozlemleyip daha sonra yorumlamani tavsiye ederim bence ileri yonde bir degisme olacaktir dogru beslenme ve antrenmanla olmazsa o zaman bir cerraha gozukebilirsin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eddgie

Eddgie Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    benim de yap oranım 13.4 kardeşim göğüsteki yaglanma bende de var maalesef 0 lamak için yağ oranında iyi bir düşüş lazım seninki jinekomastiye benzemiyor bence. İyi bir jinekomasti örneği vereceğim

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Bu ara her gün bu soru soruluyor anlamadım gitti.jinekomasti olması için bariz bir yağ dokusu olması lazım.ben doktor değilim,yanılabilirim ama bence düzenli sporla birlikte bir probleminiz kalmaz.kendimde de öyle oldu.

Sayfayı Paylaş