jinekomasti ya da göğüs sorunu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve CalisCalis tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,ilk önce sorundan bahsedim,göğüs uçlarım ve hafif çevresi sarkık durumda.

ama şöyle bir durum var,gögüsüme temas durumunda şöyle:göğüs ucuma 4-5 kere butona basar gibi basıp çektiğimde sarkıklık kayboluyor normal görünümüne geçiyor göğüsüm 30-40 sn sonra yine sarkık halini alıyor,ayrıca kamaşma,gerginlik hissi oluyor.T-shirt falan giydiğimde sanki göğüslerim kastan değil de kilodan büyükmüş gibi duruyor,meme uçlarım çok ön planda duruyor.Acaba jinekomastide böyle bir durum söz konusu mu?

benim en çok takıldığım nokta temas durumunda göğüsümün normal görüntüsünü alması.

Not:Bugün doktora gittim,şöyle bir baktı normaldir o normaldir olur öyle dedi.Ama neden şekil değişikliği olduğunu geçiştirdi.

2. sercyyy

sercyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    selam ,,

ben de salondaki hocamın gyno olablr demesiyle doktora gitmiştim 6-7 ay önce

ilk devlet hastanesine gittim orda kontrol ettirdim birşey olmadığı söylendi sonra ona güvenmeyip bir de özele gittim orda da birşey cıkmadı..

temas halinde benim gögsler de kücülüyor ve doktorların neden normal hale geldiğinden haberleri-bilgielri yok- yaş 21

3. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    hep aynı şekilde kalsa göğüslerim şekli böyle deyip umursamıcam ama düzeldiğinde aradaki fark o kadar belli ediyor ki kendini inanılmaz değişiklik oluyor sarkık haliyle düzgün halinde.İnsanın aynaya bakası gelmiyor.

Sayfayı Paylaş