jinekomasti yaş 15 resim var yardım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve unamek tarafından 22 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. unamek

unamek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar yaş 15 sizce aşırı kilodanmı yoksa jinekomasti varmı ben 3 ay tatildeyiz kilo vericeğim az da olsa düzelirmi diye söyleyecektim

zayıflamayı düşünüyorum fakat spora ayıracak pek vaktim yok dükkanda çalışıyorum evde spor yapamam dışarı çıkamıyorum yapacağım tek zayıflama yöntemi anca koşu ve yememek olur dükkanda hiçbirşey yemiyeceğim sabah kahvaltısında nasıl beslenmeliyim öğlenden akşama kadar hiçbişey yemeden durabilirm ayrıca dükkandan gelirken yaklaşım 1.4km yol yürüyorum tempolu 500 metresini koşuyorum dükkanda ter atıyorum sizce bu şekil devam edersem kaç kilo verebilirim 95 kiloyum ve 175-178 boyları arasındayım 3 ayda verebiliceğim en yüksek miktar kaç kg olur sadece vücüdumda yağ ve kilo oranı fazla kalça baldır bacak üst bölgeye göre neredeyse hiç yok kiloma görede olağanüstü derecede hızlıyım neyapayım yardım edin. çok sinirime gitti bu olay

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    selamlar.

öncelıkle oglenden aksama kadar ac kalma mantıgını anlamadım ac kalınca vucut metebolızmayı dusurucektır ve kılo veremıyceksın ayrıca buyume cagında bu yaptıgın cok hata

3 an öğün 3 ara öğün seklınmde beslen gencsın daha kıloları verırsın ideal kılov erme haftada 1 kılodur

kos dısarda yaz ayı yuz kos hareket yap mekık cek sınav cek barfıks cek 3 aya azimle calısırsan baya kılo verırsın.

Her ne kadar resımle net yorum yapılamazsada sızde jınekomastı olmadıgını dusunuyorum gogus uclarında sıslık yok sızınkı kılodan dolayı bu konuda şanslısınız zayıflayınca ve spor yaptıkca duzelıcektır.

cemal45 ve unamek bunu beğendi.
  3. unamek

unamek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkürler de ben bence sanki büyüyeceğim kadar büyümüşüm gibi iri yarı bişey olduk :D jinekomasti dedim çünkü aşırı büyük inş 3 ayda zayıflarım 3 ay sonraki fotoyu da koyucağım 95 kilo dan zayıflamak için nasıl beslenmeliyim acaba bununla ilgili varmı birde mecbur önüme geleni yemek zorunda kalıyorum çünkü özel birşey yapamıyorum düzenli beslenmeye çalışıcağım artık başka çare yok bugün ilk öğlen 2 yumurta tuzsuz ve 1 açma yedim akşamda 2 köfte ve ekmek olarakda neredeyse 1 en fazla da iki dilim yedim onun dışında spor olarak birtek koşu yaptım yaklaşık 1.5km falan koşu yapıyorum hergün yeterli değil gibi ama mecbur eve geliş saatim 9 gidiş saatim 1 saat 1 e kadar boşum neyaparsam o zaman aralığında yapıcağım birde akşam eve gelirken tempolu yürüyüş ve koşu yaparak geliceğim faydası olurmu bana bir program tavsiye ederseniz sevinirim özel olarak yiyecek seçmeyin nedense saçma buluyorum genelleme yaparak sabah şu tür akşam şutür öğlen şu tür falan bide ne miktarda olsun

birde l cartine diye bir yağ yakıcı varmış bunu spor yapmadan önce alsam bir yararı olurmu 1 saat kardio yapıcam ayrıca dediğiniz mekik şınav v.s eğerki kullanmam doğru olurmu doğruysa almayı düşünüyorum.

Son düzenleme: 22 Haziran 2011
  4. alperenaksoy

alperenaksoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o yaşta fizyolojik jinekomasti veya benzeri meme ucu buyumesi olabilir testosteron oranının östrojen oranına göre düşük olması sebebeiyle. yaşın buyudukce olgunlastıkca testesteronun artar ve duzelirsin. ıvır zıvır rafine gıdadan uzak durmaya calıs icinde soya olan seylerden ozellikle.

5. unamek

unamek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru düzgün programım olmadığından dolayı pek fazla spor yapamıyorım elimde olsa herzaman koşu ve spor yapmak isterim ama zamanım yok malesef çalışıyorum çalıştığım yerdeki efor ve günlük en az 1.5 km tempolu yürüyüş ve koşu ile nerdeyse 2 kilo verdim ama bundan sonra daha fazla spor yapıcağım inş jinekomasti hastalığı ortaya çıkmaz üzerime giydiğim giysiler bel ve göbek kısmı olmasına rağmen omuz ve göğüs kısmı çok fazla şişkin duruyor utanç verici bir durum dışarıya çıkamazsınız siz siz olun sporu bırakmayın sakın!

6. azil_zinde

azil_zinde Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Selam,

Kesinlikle ağırlık çalışmalısın. Malum erkekler kaslı olur. Şimdilik 15 yaş için 7-8 kilo yeter.
    Kas yaparsan yediklerin eritirsin.
    Şöyle ki motor hacmi artarsa daha çok benzin yakar.
    O yüzden birikmiş yağlar bu yapılanmaya gider.
    Spordan sonraki yorgunluğunun sebebi yemek ihtiyacı olarak görmemek gerek.
    O yüzden günde 3 öğün gibi klişelere girme.
    Gündüz hafif yemeli, akşam yorgunluğuna göre ihtiyacın kadar ye.
    Vücut akıllı bir mekanizmadır. Nasıl alıştırırsan öyle olur.
    Açlığa dayanıklı yaparsan yediklerini sindirimi yavaş yapar günün zorluğuna göre ayarlar.
    Yemek konusunda seçici olup az ve kaliteli olsun.

hoşçakalın

7. unamek

unamek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgilendirme için teşekkürler

Arkadaşlar 1 sene geçti toplam 94 kilodan 82 kiloya düştüm fakat pek bir değişiklik yok yalnız spor ile zayıflamadım başlarda yapıyordum fakat sonra yapma imkanım olmadı az yiyip ev - okul yürüyüş yaparak zayıfladım zaten fazla tempoluyum yemeği azalttım vucudun şekil alması lazım bunu nasıl yaparım.

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    ne güzel işte 1 senede 12 kilo vermişsin
    önümüzdeki 1 senede de 10 kilo daha verip 72 kiloya düşebilirsen normal fit bir vücudun olur
    ama bu süreci ağırlık antremanı ile desteklersen o zaman da gayet fit ve güzel bir vucudun olur

9. cemal45

cemal45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vucudunuzu sevin arkadaşın biri detaylıca anlatmış tebrik ederim kendisini.

10. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş