Jinekomasti Mağduruyum ve Boyumu Çok Dert Ediyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 720p tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abilerim sizden bana bir yol göstermenizi istiyorum moral olarak çöktüm artık yaşım 18 vücut geliştirmeye çocukluğumdan beri hayranımdır hep başlamak istedim ama 5 yıl önce jinekomasti baş gösterdi 5 yıldır hayatımdan soğudum ne dilediğim şeyleri alıp giyip dışarı çıkabilyorum ne yazın sahile gidip denize girebiliyorum memelerimi gizlemek için sürekli kambur yürümekten bıktım bu durum yüzünden bir kız arkadaşım bile olmadı şimdiye kadar ameliyatını olup kurtulayım diyorum hastahaneler karşılamıyor özele giriyor nerden baksan ortalama 3-4 bin tl bunuda karşılayacak durumum yok henüz sıf bu ameliyat için bu yaz bir işe girip çalışıp ameliyat parasını çıkarıcam ve en kısa zamanda vücut geliştirmeye başlamak istiyorum fakat kafamda bazı sorunlar var 1.si boyumu dert ediyorum 1.78 boyundayım ayakkabı ile 1.81 felan oluyorum boyumu kısa buluyorum ve iri vücutların uzun boylulara daha çok yakıştığı aşikar bana yakışacağını düşünmüyorum sizin düşünceleriniz nelerdir bu konuda 2.si ise jinekomasti ameliyatından sonra meme altına atılan kesik iyileştikten sonra orda buruşuk bir deri kalıyor estetik açıdan güzel durmuyor ameliyattan sonra göğüs kaslarımı şişirdiğimde estetik açıdan çirkin bir görüntü oluşurmu bunu gerçekten çok merak ediyorum jinekomasti ameliyatı olupta vücut geliştiren abilerim varsa bana tecrübelerini anlatsınlar lütfen biraz uzun yazdım ama kusura bakmayın çok sıkıntı ediyorum bunları okuduğunuz için teşekkür ediyorum

2. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    bazı doktorlar aşırı jinekomasti olanları büyük kesiyor ve kas oluşumu olmayabilir gibi şeyler diyenlerde var aneztezi ile liposuction uygulanır iz cok az olabilir bence kücücük iz olması sorun olmaz bendede var jinekomasti istiyorsa döner bıcağıyla alsın ama alsın :D

3. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bazen ayna karşısında öyle sinirleniyorumki bıçağı alıp yukardan aşağı indiresim geliyor liposuction fazla büyümemiş meme dokuları için yapılıyor gerçektende nerdeyse hiç iz kalmıyor ama kesik ile yapılan öyle olmuyor malesef doktorun yeteneğine kalıyor işin bu resimdeki liposuction ile yapılmış ameliyat sadece boruların girdiği delikler hafif belli oluyor [​IMG]

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    allah allah hicde belli degil.

5. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Jinekomasti olduğuna eminmisin doktora gittinmi ? hiç ama hiç belli olmuyor kuruntu yapıyor olmayasın ,gerçi yandan bi foto lazım ,boyunda gayet iyi arkadaşım benden 1 santim uzunsun,forumda birçok üyenin fotosu var gayet güzel vucutlara sahip senden kısa olarak onlara bak moral bulursun :), üstelik yaşın 18 daha erkekler 23'üne kadar uzayabilir.

6. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumun için teşekkürker kendi kendime kuruntu yapmadığıma eminim kesinlikle jinekomasti bendeki akşama resimde yüklerim bakarsınız bu yaz nasip olursa endokrinolojiye gidip durumumu öğrenicem.

7. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Tamamen psikolojik ozguvensizlik hastalik hastasi olma durumu kuruntu filan arastir sunlari.

8. PEEK03

PEEK03 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    2
    aynı sorunlar bende de var en azından boyun uzun 1.78 kısa diyeni allah çarpar kısa buluyorum diyosun kendimi ben yapıyım bende de jinekomasti var yaş 19 boy 1.67 napiyim intihar mı ediyim

9. 720p

720p Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    estağfurullah ben şükürler olsun memnunum boyumdan kısa buluyorum dememin sebebi 1.80 altına vücut geliştirmenin yakışmayacağını düşünmem yoksa normal hayatta 1.78 ideal bir boy gayet memnunum

Sayfayı Paylaş