Jinekomasti-Body-Tedavi üçlemesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Madness tarafından 1 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Madness

Madness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba,
    Konunu yeri burası mı bilemiyorum ama açmam gerekti diğer yerlere konu açamıyorum.18 yaşındayım 1.75 boy 90 kiloyum..Tek taraflı jinekomasti var doktora gittim az rastlanırmış tek taraflı iki üç tahlil yaptırdım %10 oranında kadın hormonu baskın çıkmış ve yağ bezesi toplanmış sağ göğüsümde..Cerrahpaşa'ya yönlendirdi daha gitmeye fırsat bulamadık.Şimdi ne olacak?Hormon tedavisi mi uygulanacak nasıl birşey o göğüs tedeviden sonra küçülür mü yoksa ufak bir operasyon yapmak gerek mi tek taraflı olduğu için liposakşın mı olunabilir..Artısı eksisi nedir bu tedavinin?

Ayrıca 4 yıldır yaz ayları body salonuna gidiyorum.Aslında alt yapı gayet sağlam ama yağ olduğu için ortaya pek birşey çıkmıyor.Hastaneye kadar biraz daha göğüs bölgesine kasayım diyorum sonra bırakacağım zaten.Yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum,istediğim zaman rahat kilo verebiliyorum önemli bir özellik bu.Bunları bilgi olsun diye söyledim bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var.

2. Madness

Madness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yardım....

Sayfayı Paylaş