Jess Molho

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve muscled_girl tarafından 19 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bu sabah(sabah dediim 11-12) izlerken dikkatimi çekti we çok merak ettim..Adam baya iyi tamam güzel wücut ama kollarda bi acaiplik war sanki şişme gibi :) steroid kokusu geldi burnuma size sormak istedim??

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    O adamı eskiden görecektin, eskiden has bodyciydi o, tam bir bodyciydi, kaç kiloydu biliyor musun?
    Bulk ama çok kaslı olarak 110 kiloydu, ilaç kullanmış eskiden ama hakkını vererecek.
    Dar omuzlu bir adam, ama kas yapısı çok güzeldi, yetenekli, şu andaki hali eskisinin onda biri, ama alt yapı kendisini gösteriyor.
    Söylemesi ayıp, üniversitede benim lakabıma Jess'ti, hehe...

3. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Nickinide jess yapsaydın keşke süper sempati olurdu(şimdi yok demiorm :) )Evet gerçekten omuzları dar ama göğüs-karın t-shirtten bile kendini belli edicek kdr sağlam..Ama bugün izlerken duydum saçma geldi 73 kiloyum dedi :?

4. arespoem

arespoem Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Bu adamın adının jess olduğunu yeni öğrendim galiba italyan asıllı.Adamın çok sağlam kolları var gerçekten.Merak edenler google dan aratsın...

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam yeni çıkmadı ortaya, Number One TV'de programı vardı, 8-9 senelik bir mazisini ben kendi adıma biliyorum.
    O zamanlar bu halinin ciddi miktarda üzerindeydi, ancak bir programında daha önceden çok daha kütleli olduğunu 110 kiloya kadar çıktığını söylemişti.
    Boyu aman aman yok gibi, çatısı dar, o zaman 110 kiloda herhalde çok kalındı ve kolları eminim +50 santimdi, çünkü kol genetiği çok güzel adamın.

6. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    8-9 sene önce hatırlıyorum Number One'da çıkardı bu adam. O kadar kaslıydı ki, kanat kasları yüzünden kolları kapanmıyor hatta vücudundan baya uzak duruyordu. Kollarının bu açık duruşuyla az dalga geçmemiştik o zaman hatırlıyorum. Açıkçası o zamanlar 14-15 yaşlarındaki biraz vücut geliştirme sporundan soğutmuştu o halleriyle, o zamanlar zaten vücut geliştirmeyle alakam yoktu, bu adam sayesinde iyice uzak durmuştum.

7. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    jess in müthiş bir elektriği var. çok cana yakın bir insan. benim için bu sporda fazla ileri gittiğimi söylemişti. bir zamanlar bende senin kadar ileri gitmiştim demişti (100 küsür bir kilodan bahsetti). hayat şartları bazen insanı çok zorluyor, birgün gelip bu sporu bırakmak zorunda kalırsan bu kilolar/kaslar ciddi anlamda başına bela olur demişti.
    mantıklıydı söyledikleri. ama aynen devam tabiiki :)

8. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
    arkadaslar sızde bu adamın vucut calıstıgı donemlerdekı fotograflarından var mı hiç ?
    ben ınternette aradım bıraz fakat bulamadım.
    8-9 sene oncesınde de malum yaşım kucuktu bıraz o yuzden hıc gormedım, tanımıyorum..

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    gün geçtikçe hacim kaybediyor gibi yemek bahanede daha kalıplıydı şimdi o kadar değil ama hiç tartışmasız en iyi hali 2000 yılı falandı

Sayfayı Paylaş