j.cutler beyaz shovda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    izlemeden önce bi yorumları okudum,resmen adama kılanmaya başladım sonra izledimki aslında durum burdaki yorumların tam tersi olmuş.MÜKEMMEL ağırlamış.bir show programında bir insan daha fazla onore edilemez.adam buraya bostancı gösteri merkezinde bi show yapmak için gelmiş ve geldiğinde organizatörler ülkenin en çok izlnene show programlarından birine teklif götürür derki böyle böyle
    önemli bir isim geldi sawyer bgibi oda reklam çekimi için gelmişti beyazada konuk oldu ve hem reklam için hem bi show için''eğlence programına katılmışlar.adamın her konuk etiği konukla ilgili profosyonel bilgi edinmesini nasıl beklersiniz yahu.ki adam mükkemel ötesi karşılamış.ordaki seyircilerde o derece ilgi göstermiş.

bence forumun testesteronu git gide yükseliyor mütavazilikk gitgide azalıyor sabır gitgide azalıyor eski konulara bakıyorum herkes nekadar özverili her konuy aheycanla cvp verilirken mütaveziyken vs git gide testesteronlar yükselmiş herkes afedersiniz sabırsız hoşgörüsüz haale gelmiş .umarım bu eleştirimi düşünürsünüz

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Doğru, adamı et gibi çıkartıp sadece vitrin yaptırmak, hep kendisi konuşup bi tane bile adamakıllı soru sormamak, adamın daha bu işte en büyük seviyeye ulaşmış biri olduğunu bile bilmeden "bunlar çalışma kasına benzemiyor ehe ehe" demek vb..... MÜKEMMEL ÖTESİ AĞIRLAMAKTIR.

txen10, bence siz olayı biraz daha düşünün...

3. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    Txen 10, bu mesajındaki hiçbir düşüncene katılmadığımı belirtmek isterim.

4. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    onun işimi o? ben beyazı seyretmiyorum sevdiğimden değil ama saçma sapan konuşuyorsun onun işimi bu? adamın menerjeri vardır o yapcak bunu türkiyeden bi programla anlaşıp söyleşi yapcak beyaz showun içeriği belli,ne zman sohbet olduki ? senin dediğinizi kulağınız duymuuyor bence.bu programların babası var kralı var amerikada millet birbirini dövüyor ordan taklit hepsi adam amerikada ne programlara katılmıştır.bence mükkemel ağırlamış.çok istiyorsanız adamın showuna gidersiniz hatta adam bile söylemiş burda soyunmama show için geldim die yani beyaz istemediği için değil adamın menerinin isteğiyle böyle olmuştur yinede adamın üstünü çıkartırdı bi şeklde.biraz mantıklı olun başka bişey olmanıza gerekyok yorumlarınızda ,saygılar

Son düzenleme: 5 Aralık 2008
  5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    txen10 bu mesajını hoşgörürdüm, yeni üye derdim forumu pek tanımıyor olabilir, genç birisi olabilir derdim onu derdim bunu derdim ama hoş göremiyorum çünkü dürüstçe değil. Cevapta vermezdim ama birinin seni uyarması gerekiyor, bu da ben olayım hadi. Yine kötü adam olayım. Umarım buna değer...

Neden dürüstçe değil söyleyeyim mi sana ? Bir kere beyaz showu izlemiyorum diyorsun sonra da beyaz showda ne zaman sohbet oldu ki içeriği belli falan filan diyorsun. İzlemediğin bir programın içeriğini ne zaman sohbet olup olmadığını söyleyecek kadar biliyorsan helal olsun sana ! Bravo !

Ben Beyaz'ı takip etmiyorum ama formatını değiştirmediyse 4-5 sene önce çok denk geldim TV'de, sohbette ederdi, programına katılanlara soru sorardı, albümlerini sorardı, şarkılarını nasıl yaptığını bu işe ne zaman başladığını falan sorardı. Yani sohbet ederdi, şimdi de ediyordur eminim çünkü o programı sohbetsiz götürebileceğini sanmıyorum... Bu durumda saçmalayan kim ben miyim yoksa sen mi?

Senin gibilere de bişey söylenmeyecek ha, görüşünü bildirirsin sonra forumdakilere " sabırsız hoşgörüsüz testesteronu yüksek kişiler, yok mütevazi değiller...." dersin birisi senin görüşüne elinden geldiği dilinin döndüğü kadar saygıyla karşı çıktığında da köpürüp "saçmalama, mantıksız yorum yapma" dersin. Bu durumda kim mütevazi kim değil, ayna tut kendine.

Bir de Türkçe dersine çalış biraz, "senin dediğinizi" diye bir şey yok dilimizde... Yazına -her nedense artık- senli benli başlayıp sizli bizli bitirmek de olmaz. Bu da benden sana ücretsiz bir yazım dersi olsun.

Öyle yazının sonuna "saygılar" yazmakla da saygılı olunmuyor. Tamam mı ?

Bana saçmalama, mantıklı ol diyene kadar sen biraz efendi ol, kendine gel, olmazsa bize gidelim...

Kal sağlıcakla.

Son düzenleme: 6 Aralık 2008
  6. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    gaddarkemal,1.si kardeşimle aynı yaştasın ;) 2.ben 10 -13 sendir devam edenb program hakında bilgim olmaması için bitkisel hayyata felan olmam gerek herhalde sevmiyorum o adamı ve seyretmiyorum bu kadar basit ama içeriği belidir ne olup bittiği,eskiden demişsin sohbet vardı yaşın 13 sene evel 9 du belki tam hatırlamıyorsun her zaman böyleydi bu herif gelen konuklara sarkardı okadar.yani ozmanda acemiliği vs pirim yapıyordu hala öyle.sohbet namına arasan eski cem özerin programı biracık o tadtaydı sohbet oluyordu.

''Doğru, adamı et gibi çıkartıp sadece vitrin yaptırmak, hep kendisi konuşup bi tane bile adamakıllı soru sormamak, adamın daha bu işte en büyük seviyeye ulaşmış biri olduğunu bile bilmeden "bunlar çalışma kasına benzemiyor ehe ehe" demek vb..... MÜKEMMEL ÖTESİ AĞIRLAMAKTIR.''

bumudur senin seviyeli eleştirin bana?

yazımla ilgili söylediğinde yaşına veriyorum.

o en son yazdığın paragrafada vereceğim cevabı 2 ay hazmedemezsin,;) uyku girmez gözüne.anladın beni umarım

herketen özür diliyorum bu sohbet için; iyi sabahlar

7. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bende son olarak diyorum ki bu sporda yenisin sanırım, yeni derken en azından bu sporu yapanlardaki tepki ve refleksleri -kendin sahip olmasan da- görüp bilemeyecek kadar yenisin. Yoksa beyaz'a yapılan eleştirileri hoşgörüsüz, sabırsız ve mütevazilikten uzak bulmazdın.

O program benim zoruma gitti, ben oturduğum yerde utandım.

Senin programa mükemmel demeni ANLAYAMADIM, ve neden mükemmel olamayacağını sana anlatmaya çalıştım.

Yaşın da benden küçük demedim, ama yazın bana o kadar garip geldi ki yaşından şüpheye düştüm. Sen benim 22 yaşında olduğumu biliyorsun, sende yaşından emin olunmasını istersen benim gibi görünür yapabilirsin, sanırım 80 doğumlusun, yazabilir kenarda 28 diye. Tabii ki seçim senin beni ilgilendirmez.

Senin "mükemmel" olarak nitelemene sebep bu spora yeterince ısınmaman olabilir. Ya da sadece fikirlerimiz farklı.

Örnek veriyorum, misal bu ya ben binbaşı olsam beyaz şova bir korgeneral çıksa, sorusuz sohbetsiz ilgilenilmeden gönderilse ben oturduğum yerde sinirden çatlarım.

Bu olayda kimilerimizi sinirden çatlattı, kimilerimiz ise daha soğukkanlı karşıladı ama en azından "kınadı", sen kınamayınca da sana neden kınadığımızı tekrar hatırlatma gereği duydum. Bence gayette seviyeliydi, karşıt bir fikri ifade ettim. Ama sen saçmalama, mantıklı ol gibi laflar ettin.

Ben de konuyu daha fazla kirletmeyeceğim, bu noktada hemfikiriz sanıyorum.

Son düzenleme: 6 Aralık 2008
  8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Herkes kişisel görüşünü olumlu-olumsuz belirtmiş.
    Daha fazla uzatmanın gereği yok bence.

Bundan sonra kişisel atışmanın devamı şeklinde gelecek her mesajı ayrım yapmadan sileceğim.
    Lütfen kişisel algılamayınız.
    Tartışmayı ilerletmek için PM veya MSN'i kulanabilirsiniz.

Anlayışınız için teşk.

gaddarkemal ve saydam bunu beğendi.
  9. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    hımm hayır yazacağım yorum kişisel değil konuyuyu irdeleyen bi yorum olcak: olay şudur benim bu sporu bilmemden çok eleştiri yapanların tv dünyasını show dünyasını ne kadar bildiğiyle alakalı sonuçta ev sahibi olan bir show programı :)yani bu işler öyle çok safiyane değil hepsi reklam dünyasının bi parçası feci şeklde sahte işler.beyaz showa çıkan konuklar ya türkücü ya pop şarkıcısı yada orda burda soyunmuş manken emin olki cutler oraya geldiğinde neler olcağını biliyordu yani amaç programın bir yerinde girip ertesi günki showlarının reklamını yapmaktı. eğer isteselerdi (yani menejerleri ve organizatörleri aracılığıyla)o gün beyaz showda dahil 3-4 brograma konuk olur uzun uzun konuşurlardı bu iş için beyaz showdan çok daha iyi programlar mevcut.bilmem anlatabildimmi.

benki bbden çok fitnes yanlısı bir adam olamama karşı.adam iticilikten çok uzak gayet sempatik.vücudu hayranlık uyandıran bir insan görümndeydi.eminim o kısa programdan sonra merak edip interneten bu adamı araştıran vede ertresi gün showuna giden çok kişi olmuştur buna bayanlarda dahil. benim yorumum o şekldeydi gadarkemal sanırım biraz heyecanlı olarak cvp verdin,iyi niyetlide olsan.hata bendede olablir bunu hoşgörebilirdim ama unutmaki herkesin her anı birbirine denk değil :).eğer bi şeklde yazımda kalbini kırdımsa,üzülürüm amacım bu değildi emin ol.neyse iyi paylaşımlar

gaddarkemal ve bonatschi bunu beğendi.
  10. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    erkal özagı da bu gece okan bayulgende bakalım neler konusacaklar...

Sayfayı Paylaş