izmirde ucuz ağırlık

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve star_gate tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. star_gate

star_gate Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    izmir
    izmirde yaşayan arkadaşlar ikiçeşmelikte eşrefpaşadan inerken sağda kalıyo bi dükkan var küçük bi yer içi demir tozu dolu plastik ağırlıkları kilosu 1 tl den veriyor almak isteyenlerin yanında bi baskul götürmeleri tavsiye olunur çünkü iki tane 10 kg aldığınızda biri 9 biri 8.5 çıkabiliyo ikisi aynı kilo olduktan sonra bence çok önemli değil iki adet 8.5 kiloluk ağırlık icin bile kilosu 1tl çok iyi fiyat...

ayrıca kilosu 3.5 tl ye döküm üzeri siyah boya ağırlık buldum toptancıdan ama fiyat çokda makul değil belki 3.250 yede bırakabilir...birde bu toptancıların ağırlıkları yaptırdığı asıl imalatcılar var ve bunlardan alındığında o zaman gercekten ucuz olur hatta al sat bile yapabilirsiniz :)

izmirde gaziemiri ve sarnıcı geçince kısık sanayi sitesi içinde kısık dökümcüler sitesi varmış ve bana kg 3.5 fiyat veren firma burda yaptırıyomuş ağırlıkları....

şimdiiii benden bu kadar..arkadaşlar burda çalışan akrabası veya tanıdığı olan varsa araşrırabilirse çok iyi olur...ben kendim gideceğim ama fırsat olmadı işten güçten..bayramdan sonra gitmeye calışıcam artık...bu arada herkesin bayramını kutluyorum

2. dudaeva

dudaeva Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ikiçeşmelikteki dükkandan bende aldım.. Gayet memnunum .. Kötü tarafı benc preste 50 kilodan fazla çalışamıyorsunuz çünkü barda yer kalmıyor. :) Ağırlıklar çok kalın.. Ayrıca kilo başı üçbuçuk lira çok pahalı üzeri siyah döküm için.. Üçbuçuk liraya kipada üzeri kauçuk kaplı ağırlıklar mevcut.. Onlardan alınabilir.. Ben balıkesirde dökümcüye ne kadara yaparsın diye sordum.. 2,20 fiyat verdi kilo başı.. dökümcüye kendin yaptırmak en mantıklısı gibi geliyor.. Sanırım öyle yaptıracam.. Fakat izmirde bu işin 2. elini yapanı bilen varsa yardımcı olursa sevinirim..

3. kuduzcan

kuduzcan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba yeri biraz daha detayı anlatırmısın

Sayfayı Paylaş