Ivedilikle Vucut Tipim (resimli)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EnsaraY tarafından 17 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ruh halim soyle hareketli, neseli daha cokta saldirgan bir tipim fotograflarda asagda vucut tipim hakkinda fikirlerinizi alabilir miyim?
    Not: 1 aydir vucut yapiyorum.
    57 kiloyum
    177 boyum
    18 yasindayim

Birde Boyka (Scott Adkins)'in vucut tipini bilen yazarsa sevirim..

Ekli Dosyalar:

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    bence ektosun omuz genişlğin kaç santim ?

3. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olcmedim ama ektonun tarifi gibi kalcadan duz gitmiyor omuzlar kalca tarafindan baya acik. vucut calismamis ektonun kollari bu kadar olur mu? bu isin melezi yokmu? =D

4. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    bana göre +80 ekto %20 mezo ama direk ekto demeyi daha doğru buldum çünkü 1 ay body yapmış olabilirde o kol 1 ayda yapılmaz o vücutta hacim yok ama gayet parçalı temeli olduğunu düşünüyorum ama aynalar bazen yanıltıcı olabiliyor olduğundan büyük yada küçük ölçüler gösterebilir ölçülerini yazarsa daha iyi tespit yapılmış olur :D

5. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Ektomorf..

6. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Halis muhlis ektomorf

7. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi diyon diyonda benim amcaoglu yasitim kolum onun kolunun 2 kati genisligi. omuzlarda da ayni sekilde fark var el parmaklarimiza bakiyorum onunkiler kurdan gibi ve benimkilerden 2 ser cm uzun benim parmaklar daha kalin sunuda soyliyeyim benden 2kg fazlasi var bu bahsettigim kuzenimin bu nasil mulislik anlamadim:S
    Not: bu vucudum dogustan boyle kollar ve parcalar. 5 yil once kiloluydum ama son2 sene hepsi boya uctu. internette ektomorflar icin 0 kastan bahsederler yukardaki kitleler ne. bi yerde cok feci yanlis var

Son düzenleme: 17 Ağustos 2013
  8. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
  9. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ? burda 6 7 ay tepinip dumduz karni olan cok kisi var 14 gunde bu karin kaslari sana normal mi geldi birader??

10. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Onun birçok sebbi olabilir de vücudum doğuştan böyle demekle 14 günde kasların normal gelmesi ifadelerin ne alaka ?

Sen doğuştan böyle demişsin. Ben ona şaşırdım, hala da şaşırıyorum. :)

Bu arada yaş 29 kardeş, gençsin sinirlisin. :)

11. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    [/COLOR][​IMG]
    bu taylor lautner'in onceki se sonraki hali. onceki haline baktiginizda benim vucudumun daha adeleli oldugunu gorursunuz sadece o 62kg ben 57kgyim. ve taylor bir mezomorf..
    Buda ektomorf vucut tipine ornek.. Allah askina hangisi benim vucuduma yakin? 2. resimde cocugun kollarinin 2m oldugu acikca belli=DD Burda sunuda belirtmek istiyorum ben kesinlikle kendimi tatmin etme pesinde degilim, aksine ben vucudumdan cok cok memnunum aylik calismayla bunlar olduysa duzenle neler olacagini siz tahmin edin artik. Ama ben bir yanlisi duzeltmek istedim zayif olmak ayri ince kemikli olmak ayri wesselam..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:47 ----------

Ordaki 'dogustan' sozcugunun lafin gelisi olduggunu 29 yasin sana ogretmesi gerekirdi oyle degil mi?? Birde ben gormedigim birine sinirlenemem o sinir baska boyut..

Son düzenleme: 18 Ağustos 2013
  12. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ordaki 'dogustan' sozcugunun lafin gelisi olduggunu 29 yasin sana ogretmesi gerekirdi oyle degil mi?? Birde ben gormedigim birine sinirlenemem o sinir baska boyut..

Sen git not kısmına ciddi ciddi yaz onu, ondan sonra lafın gelişi de, 29 yaşın öğretmiştir de, çevir kazı yanmasın. :)

Neyse kardeşim ispat peşinde değilim. Benim konuya dalma amacım vücut tipin. Ama doğuştan deyince garipsedim, alay etmedim. Sen bana cevap verdikçe konu sapıyor. Vücudun bana çok yakın. Hatta aynı diyebilirim.Senin yaşına dönsem tam da senin gibidir. Bel ve göbek kısmı biraz daha yağlı o da hareketsizlik, metobalizma, yaş, iş hayatı vs. den dolayı.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:06 ----------

Aklıma gelmişken söyliyeyim, o bilek testi olayı bende tam oluyor. Parkamların tam sarıyor. Kaldı ki bunun bilinçsiz bir şekilde ortaokul yıllarından beri farkındaydım, beni üzerdi ama biyolojik yapı gereği işte, çare yok.

13. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba EnsaraY
    Öncelikle vücut tipin ektomorfa daha yakın.Mezomorf olmadığın kanaatindeyim.Ayrıca vücuduna ektomorf diyen diğer üyelere nasıl ektomorfum bi şuna bakın bi buna bakın dermişçesine fotoğraflarla ve türlü türlü bahanelerle ters çıkıyorsun.Konuyu açmandaki amacın ego tatmini sanırım belli ki ektomorf diyenlere ateş püskürüyosun.Eğer sen mezomorf olduğuna bu kadar inanıyorsan böyle bir konu açmaya gerek duymamalıydın.Burdaki diğer üyeler senin vücut tipine çok meraklı oldukları için cevap yazmadılar senin kafandaki bir takım soru işaretini gidermek ve kendi görüşünü açıkça belli etmek için yazdılar.

Ayrıca çok nankör cevaplar veriyorsun.''? burda 6 7 ay tepinip dumduz karni olan cok kisi var 14 gunde bu karin kaslari sana normal mi geldi birader??''

Her şeyden önce sen bu spora emek veren insanların emeğine saygısızlık edemezsin.Kimse bu sporu tepinmek için yapmıyor.Kimisinin genetiği kötüdür,kimisinin maddi durumu yoktur,kimisinin sağlık sorunu vardır, ama sen bunları küçümsemeye kalkışıyorsun.

Kendine göre 14 günde iyi bir karın kası elde etmiş olabilirsin ama unutma ki kendi görüşün başkalarının görüşü değildir.Senin 14 günde yaptığın karın kasını kimse beğenmek zorunda değil.Beğenene saygı duyuyorsan beğenmeyenede saygı duymalısın.Ama sen görüyorum ki ''sana normal mi geldi birader?'' gibi bir tavir kullanmışsın.Evet normal gelmiştir,olamaz mı?45cm kolu az görenler var,yine söylüyorum kimse senin 2 haftada yaptığın karın kasını beğenmek zorunda değil.Ayrıca tabirlerine dikkat et kendinden 12 yaş büyük bir insana birader kelimesini kullanamazsın,kendinden küçük bir insana da birader kelimesini kullanamazsın.Git dışarda kullan o kelimeyi ama forum kuralları gereği abi,kardeş,aga,birader kelimeleri kullanılmıyor.

Konuna gelecek olursak ben ektomorfi yapıda olduğunu düşünüyorum.Ama melez olma ihtimalin de var.%80 ekto %20 mezo kanımca.

Ama sen dersen ki ben mezomorfum ben kaslıyım 2 haftada böyle yaptım vs.

Tamam peki sende mezomorf ol,biz düz karına sahip olup 6-7 ay tepinenler karışmıyoruz;en azından ben karışmıyorum.

İyi sporlar.

14. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardes yukarida ben ego tatmini pesinde olmadigimi belirttim. mezo ekto endo bunlar sadece birer sozcuk benim icin baska birsey ifade etmiyorlar. Allah a cok sukur vucudumdan cok memnunum. endo olmak istemezdim cok kisa ekto cok uzun mezoda kisa sayilir. Ama ben hem uzun hemde istedigim kas oranindayim.
    Bana demissinki neden senden 12 yas buyuk birine ates puskuruyorsun? o benimle alay eder bir ifade kullandi. Ben bunu reelde kesinlikle esgecmem.
    Demissinki maddi durumu iyi olmayanlar var. ben bunlari evde yaptim kendi cabalarimla
    Demissinki saglik sorunu olanlar var. Evet var benim bel fitigim var ona ragmen bu karin kaslari 14 gunde yapildi
    Demissinki 14 gunde yaptigin kaslari kimse begenmek zorunda degil evet eger 6 7 ay tepinip benim 14 gunde yaptigimi yapamadiysan bu senin zoruna gider 'Birader'..

15. eagle45

eagle45 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Alay etmediğimi bir önceki mesajımda yazmıştım. Sadece garipsedim dedim, şaşırdım dedim. Normal bu. Ama en azından çalışmışlığın var, sen dedin ki doğuştan. Ya okumuyorsun ya da anlamıyorsun. Kimse 6-7 ay çalışıp da karın kısmı düz olarak gezmez buna emin ol. Havadan salladın bir şey, tekrarla dur artık. Yağsız br vücuda sahip olman avantajdır ki kısa sürede karın kası beliriyor. Ben de diyorum ki sana, benim vücudum da aynısı bak. Ama sen takıldın kaldın bir kere. :) Yağlı bir vücudun olsa görürüz çıkabilir misin? Ben de çıkaramam emin ol. :)

İnadına birader demen bile bir ego tatminidir. Ayıp ayıp. Sporcu adam kibar, efendi, saygılı olur.

fiko07 bunu beğendi.
  16. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Seninle sorunumuzu hallettigimizi saniyordum. 'vay be..' bana dalga disinda birsey animsatmiyor. Ama sen dalga gecmedim diyorsam sorun yok. Bu arada yag olmayan herkes kolay bir sekilde keskin karin kasi cikaramaz. senin vucudunu gormek isterim. anca Allah vergisi birseydir bu.

17. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    Ektomorfsun.
    Çeşit Çeşit Ektomorf vucut tipleri vardır.. Herkesin vucut yapısı bir diyildir.. Bir diğer ektodan daha iyi kemik yapın, kilon, boyun vb olması senin mezo olduğun veya mezoya eğilimli olduğun anlamına gelmez.. Bende Ektoyum ama Çoğu ektolara göre geniş ve iri gözükürüm.
    Benim şimdi mezoyum diyip ego tatmini yapmama gerek yok.

Birde şu konuşmalarına dikkat etsen.17 yaşındaki birinin tanımadığı insanlara kardeş,birader gibi kelimeler kullanması çok yanlış..

18. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama siz sabir zorlayan tiplerdensiniz mezo olmak isteyen kim? ben hayvan gibi vucut yapmak isteyen biri degilim. fit vucudum olsun yeter ama kas yaptigim belli olsun istiyorum. senin profildeki kadar ama taktiniz mezoya gidiyorsunuz anlatamiyorum galiba.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:30 ----------

Birde her yerde ektolarin cok uzun vadede kas yapabilecekleri yaziliyor ben 1 ayda neden bu kadar ilerleme katettim? tek sorunum bu

19. Vaas

Vaas Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Birader mi ? :D İyi niyetle yorum atıcaktım içimdeki iyi niyeti öldürdün. Açık konuşucam sen egonu tatmin etmeye çalışan apaçinin birisin. Tipinden duruşundan belli. Vücut konusuna gelince bal gibi ektomorfsun, mezomorf adam görmesek inanırdık senin mezo olduğuna. Birde o vücut doğuştan değil kimseyi yemeye çalışma, birkaç aylık geçmişin var. Sonuç olarak bülent ersoy ne kadar erkekse sende o kadar mezomorfsun.
    Birde sen daha doğmadan vücut çalışmaya başlamış adamlara bilader diyemezsin. Burası senin köy okulun değil. Önce SAYGI.

fiko07 bunu beğendi.
  20. sercyyy

sercyyy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ektosun.. packlerin de kas değil forumdaki tabiriyle açlık kası .. daha yolun basındasın forumu iyice araştırmalı ve yeterince saygılı olmalısn

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş