isteyene ucuz shake isteyene protein dolu dondurma

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Sabahattin_20 tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sabahattin_20

Sabahattin_20 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    selam arkadaşlar. geçen antremandan sonra eve giderken düşünüyordum gene nasıl acaba ara öğün yapabilirim daha güzel daha cazibeli diye ve aklıma birden şu tarif geldi fazla uzatmadan konuya giriyorum. ilk önce 2-3 tane yumurtayı ve 100-200 gr sütü ayrıca tat vermesi açısından (tercihen 1-2 çilek,çeyrek muz veya başka sevdiğiniz meyvelerden) kaba kattım. blenderdan geçirdim ve ilk önce sıvı olarak tükettim. tadı gayet güzel geldi bana.şekeri o kadar yüksek değil ve gayet midede hacimli hissediyordum tok tutacak kadar içtim sanırım. daha sonra daha önceden hazırlayıp acaba deepfreze de saklayıp ara öğünlerde kullansan mı dedim ve tekrar aynı tariflerden bu sefer küçük küçük bardaklara ayırdım. her bardak yaklaşık 2/3 su bardağına tekabül etmekte benm hazırladığım dondurmada. daha sonra buzdolabına koydum. yaklaşık 3 saat sonra çıkarmayı düşünüyorum. tadını sizinle paylaşırım daha sonra. basit ve ilginç geldi açıkcası bana. daha önce böyle bi konu açıldıysa affola.

2. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Yumurtayı pişirmeden tüketmek hastalığa sebep olabilir.

Sayfayı Paylaş