isteksizlik-sıkılma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mehmetask tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    arkadaşlar Bu durum bu aralar çok olmaya başladı öncelikle ismim hikmet yaşım 16
    boy.173 kilo 62 2 ay aradan sonra bodye başladım evde çalışıyorum dumbel setim var 0.5 ile 10 kg arası yanı max 50kg oluyor :D sonra z bar kısa ve uzun bar ağırlık sehbası bide barfix direği bide el yapımı aletlerim var arka kol için yani kısacası evde calışyom :) burası türkiye bide ilçede isen body gerçekten zor çok kişi dalga geçiyor :) burda body deyince tek kavga ve bicepsler akla geliyor :) o kadar saçma şey diyorlarki bodycılerın cogu doğuıstan geliyor protein tozu bi yanını şişirir falan :)) aslında benim sorunum şu antreman yaparken mesela bi hareketi tam yapamıyorum çünkü malzemeler o kadar salondaki gibi kalteli değil dumbeller cok buyuk ya bi isteksizlik geliyor ve antremanı yarım bırakıyorum ve ne varsa yiyorum bu önceden ayda bi kaç kez olurken haftada olmaya başladı nedense =S bunu nasıl engelleyebilirim ? düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim herkeze iyi sporlar

2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    banada 16 yaşımdaykken oldu 1 sene falan böyle kaytardım ama şimdi normal devam ediyorum belki ergenlikle ilgili bişeydir yada yaşla ilgili bişeydir

3. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    haklısın ozan lise seneye itiyor artık bişiler değişmeye başladı ondanda olabilir ama fark ettim en büyük nedenlerden birisi bazı hareketleri tam ıyı yapamadığımdan :) cünkü salon yok evde imkanlar sınırlı

4. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    forumda hareketlerin yapılışları var ordan bakarsın,olmassa aletleri değişmen gerekir.Bu isteksizlik işine gelince sürekli kendini motive et disiplin disiplin diyoruz ya işte burada devreye giriyor ;)

Sayfayı Paylaş