1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Istek Üzerine

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve restricted tarafından 17 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. KaRaTe

KaRaTe Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    0
    İşin doğrusunu söylemek gerekirse ben burda neyi tartıştığınızı anlayamadım...

Bu arkadaşın fiziksel yapısı uygunsa 2.5 ayda bu kadar olsun vücut yapabilir bu normaldir...2.5 ayda Olimpia derecesinde vücut yapmıyor ya?? Benim talebelerimden bazılarıda 1 ayda gayet güzel görüntü alıyorlar...Vücut Geliştirme olayı cetvel gibi dümdüz birşey değildir...Herkes aynı sonucu alır diye bir olayda yoktur...Kimi 1 senede yapar kimi 1 ayda...

Bunun sebebi ise anatomik yatkınlık olduğu kadar kişinin çalışırken aldığı değere bağlıdır...Çalıştırdığı kası hissetmeden 100 kg ile Bench pres yapan birisimi yoksa çalıştırdığı kası her zerresine kadar hissederek 30 kg ile pres yapan biri mi daha iyidir diye sorarlarsa cevap bellidir hiç şüphesiz çalıştığı kası hisseden farkında olan kişi daha iyi verim alacaktır...

Anladığım kadarı ile bu arkadaşın kolunun kalın olmasına inanamıyorsunuz..neden olmasın vücüdu zaten yağlı ise elbet olur ancak bu kalınlığın tamamıda kas değil elbet..kalınlık deyince aklınıza Ronnie Coleman gelmesin.

2. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    aslında tartıstıgımız degilde takıldıgımız noktalar vardı.onlarda resimlerin net ve belirgin olmayısı ve 2,5 aydır bb yapıyorum demesine karsın fotodaki tarihin 2 yıl oncesini gostermesi..merak ettigimiz konular bunlardı ,cunku arkadasımızda bu fotoları bu konuyla ilgili baska bir olay nedeniyle gonderdi... .sahsi gorusume gelincede ister cok calıssın ,ister anatomisi yatkın olsun ben kimsenin 2,5 ayda 42 CM lik bir kol yapıcagına inanmam..ayrıca yagsızlıktan kasttetigimde tabikide yarısma definasyonu ayarındaki bir yag oranı degil,sadece hatların biraz olsun belirgin olması,kas gruplarının birbirinnden azda olsa ayrı gozukmesi yeterli.bu sekilde 42 cm lik bir kol olurmu ?olur ama 2,5 ayda olmaz..zaten ben restirictedlede anlastıgımızı dusunuyorum ,oda son yazdıgı cevapta belirtmisti ,gerci cevabı suan gozukmuo.. yakında yeni fotolar gonderecek daha acık ve belirgin olucak tum vucudu ,bizde hsd nin dedigi gibi hersye yeniden baslayıp yorumlıyacaz

3. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Barış seninle anlaşamadık sadece konuyu uzatmak istemiyorum .Sanki bir de ben resim göndererek bakın ben şu kadar ayda yaptım der gibi bir hava oluştu fakat amacım hava atmak falan değil. Bir de mümkünse yorumlarınızda bu vücut şu kadar sürede falan yapılır demeyin okudukça sinirleniyorum .Fotoğraflar 23 Kasımda çekildi makinede tarih 11-10 gözüktüğü için yanılmayın .[​IMG]

4. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    anlasmaktan kasttetigim daha net bir foto gonderip gondermiecegin olmustu..nitekim sende gondermissin,vucudun oldukca blirgin resimde ve gayette basarılı..ayrıca bu bolume foto gonderdiysen gelecek elestirilere sinirlenme ve fikirlerini beyan edenlerede boyle seyler yazmayın deme hakkın yok..ben cunku yazdıklarımın hicbrinde saygısızca davranmadım ,sadece fikrimi soyledim ..eger alaylı bir seklide saygsızca elestirseydim dediklerinde haklıydın ..ve tekrarda soyluyorumm su andada fotoyu gordukten sonra da soyluyorum bu vucutu 2,5 ayda yapmıs olamassın.. ister kız ister sinirlen. ben burda seni yargılamıorum dusuncemi soyluyorum ,kabul etmıyebilirsin.ben nasıl senın dediklerini kabul etmıoyorsam.senın de dedigin gibi uzatmaya gerek yok ,calısmalarında basarılar dilioyorum sana

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    makine bir turlu dogru tarih i tutturamiyor 8)

6. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen ayarlarken sanırım ay ile günün yerini karıştırmışım resimleri çektikten sonra farkettim .Barış seni düşmanım olarak görmüyorum .Seni kırdıysam kusura bakma .

7. procu

procu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş vücudun yağlı. Definasyon bir vücudun olsun 38 cm kolun olsun daha iyi durur. Hemde kızlardan tam puan alırsın. Bence iri tabiatının avantajlarını böyle kullan.

8. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN

tabi tabi naturel yaparsın 50 :lol:

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Starspor, genetiginde warsa ve uygunsa , 55 te yapar naturel olarak...

Sayfayı Paylaş