isteğim tekrar geri geldi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve madsky tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. madsky

madsky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar selam.forumu sürekli takip ediyorum ve görüyorumki çok fazla bilgili arkadaş var.bende, yardımcı olabileceğinizi düşünerekten soruyorum :

2sene çok düzenli sağlam beslenmeli body yapmıştım.salondaki hocalar gözetiminde ağır antremanlarım oluyordu.95kiloya kadar çıkmıştım.boy 173.daha sonra diyet yapıp 73kiloya indim.karın bölgesi hariç istediğim gibi olmuştu.dumbelllls fakat şimdi 2sene ara verdim ve acayip saldım.omuzlar söndü.memeler desen öyle duh.ama yine böyle sıkınca içerden bir sertlik var gibi.

şimdi sorum şu. ben tekrardan başlıycam.kas hafızası denen olay kendini gösterir mi? nasıl bir antreman yapmam gerekir?şuan 77kiloyum.karın bölgesi kalınlaştı.kafa_

2. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    Tam olarak 2 yıl olduysa bırakalı, ortalama 6 ay gibi bi çalışma sonucu en son bıraktığın vücuduna geri kavuşursun. Antrenmana gelince 2 - 3 hafta salonlarda ilk verilen tüm vücudu çalıştıran başlangıç adaptasyon programlarını uygulayıp sonra bölgesel çalışmalara geçiş yapabilirsin

3. wormwood3

wormwood3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bencede oyle yapmalısın kısa sürede inş eski vucudduna kavusursn

4. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Kas hafızası diye bir olay tabiki vardır.
    Flexor hoca bir yazısında çalışılan sürenin 4/1 i sürede eski forma kavuşulabileceğini söylemişti.
    Mesela 8 ay çalışıp bırakan birisi 2 ayda eski formuna kavuşur demişti tabiki iyi bir beslenme dinlenme ve idman programıyla.
    Sizde 6 ayda eski formunuzu yakalayabilirsiniz.
    Bencede ilk ay adaptasyon programı uygulayın verdiğiniz ara biraz uzun olduğu için direk ağır bir bölgesel programla başlarsanız spor geçmişinizden dolayı eklemleriniz ve kaslarınız bunu kaldırabilir ama kalbiniz ve dolaşım sisteminiz bunu kaldıramayabilir.

Sayfayı Paylaş