ISS Research Whey Matrix 2250 gr

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 12 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Basarili

37,5%
  2. Orta Karar

43,8%
  3. Basarisiz

18,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Ekli Dosyalar:

diez bunu beğendi.
  2. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    benim elinde muzlu var, yanlız potosyum değeri bir serviste 170 mg.
    muz aromalı olduğu halde. çukulatalı'da daha fazla potasyum var.

3. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    1 servisteki şeker ,karbonhidrat ve protein değerleri ne kadar senin elindeki olan whey matrix protein tozunun ? Ykarıdaki değerlerle aynı mı ? Bir zamanlar bu benzer bir konu tartısılmıstı bir servisteki şeker oranı cok yüksek oldugu için tercih edilmemişti .Senin elinde olan whey matrix in oranlarını veriirsen sevinirim.

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ben kullandım ve memnun kalmadım bu urunden cok zor karısıyo .

5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    beş para etmez bir ürün kulannan arkadaşalrım söylüyor ya artık haykırıyorum yaaaaaaaaa neden ülkmeizde bu kadar pahalı bu tozlar yaaaaa yeter artık ya yabancı sitelere her akşam girip bakıyorum ağzımın suları akıyor abiler ya bu ülkede hem pahalı hem güven duyamıyoruz satılan malara ya ne dir bu yaaaa böyle yeter artık amale gibi idman yapıyorum bişey alamıyorum her gün idmanı boşa yapar olduk artık üf ya

6. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bendekide aynı kutu, yurt dışından. TR ye gelen ürünler daha önceki ürünler netrition dakiler daha yeni paket içeriği birazdaha yeni şeker düşürrülmüş yağı düşmüş 2,3 gr. vs. sanırsam ilk çıkan ürünler orada, yenilenenler bize daha sonra uğradığı için ..

antalya_07

ürün gayet başarılı önemli olan x ürünü kullanırken beslenmemiz nasıldı, eksik varmıydı? uyku düzeni nasıldı, antrenman aksatılıyormu. bunları yaptıktan sonra ürünü yaklaşık 2 ay kullanıp daha önce kullndığımız x ürünle karşılaştırmalıyız bunları yapmadan suplementlerden pek bişey bekelmeyin bunları yaptıysanda her suplement herkezde iyi sonuç vericek diye bişey yoktur..

7. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ürünü 2-3 hafta içinde bir sürede tükettim idare eder zor karışıyor doğru ama bi sporcunun elinin altında bir blendır mutlaka olmalı bence

8. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    Total Calories200 [​IMG] Calories From Fat54 [​IMG]Total Fat 6 g9% [​IMG] Saturated Fat 2 g10% [​IMG]Cholesterol 55 mg18% [​IMG]Sodium 180 mg8% [​IMG]Potassium 180 mg5% [​IMG]Total Carbohydrates 14 g5% [​IMG] Dietary Fiber 5 g20% [​IMG] Sugars 2 g [​IMG]Protein 22 g44% [​IMG]Calcium 100 mg10% Phosphorus 100 mg10%

BSN markasının bile , syntha -6 protein tozunun içindeki yağ miktarı daha fazla şeker miktarı hemen hemen aynı gün içinde 2 scoop tan fazla kulanılmadığı sürece pek bi yağ, şeker olarak zararı olacağı sanmıyorum..

9. El Mariachi

El Mariachi Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende de halihazırda aynı markanın whey proteini var yurt dışından getirttim "mixes instantly" diye reklam yapmasına rağmen kutunun üstünde ben karıştırmak icin her seferinde işkence çekiyorum. Şişede sütle karıştırdığımda köpükten başka bişey geriye kalmıyor, bardakta kaşıkla karıştırdığımda dakikalar sürüyor topaklanıyor her seferinde =/

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    köpürdükten sonra bir süre bekletmeni öneririm.birkaç alman markasındada aynı durum ile karşılaşmıştım.

11. El Mariachi

El Mariachi Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Saol guardbody mecburen öyle yapıyorum artık içmeden 1 saat önce çalkalayıp dolapta bekletiyorum :D

12. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü bende kullanmıştım.Memnundum ama öle amam aman bi üründe değil.Kesinlikle zor karışıyo.Hatta ben bi keresinde tozu şişeye koydum.Şisenin içinde bir miktar sıvı varmış.Sonra işe gittim.Akşam olunca içeyim dedim ama azıcık sıvıyı emdikten sonra toz şişenin içinde taşa dönüşmüş.Ama binbir güçlükle aldığın şeyi ziyan eder miyim?İçine biraz sıcak su katıp zar zor karıştırabilmiştim.

13. ANIL K

ANIL K Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Harita Mühendisi
    Yer:
    Kocaeli
    Bu ürünün yeni versiyonu var sanırsam çünkü şu an kullandığım ürün SYNTRAX - MATRIX 5.0 çikolata ve gerek değerler gerekse dış paket yönünden buradaki resimden farklı... Ürün hakkında yorum yapacak olursam

1.Shaker da çok rahat bir biçimde karışıyor.
    2.Tat olarak Milksahe den daha güzel hatta sütle karıştırırsanız kakaolu sütlerden daha güzel oluyor .(Bana göre Nesquick den daha güzel tabii herkesin kişisel görüşü)
    3.Blend karışım olması başka bir avantaj (duruma göre tabii )
    4.iki farklı kişide yarışmaya hazırlanırken bu üründen kullandıklarını gördüm ( 2 side antrenör)

İşe yarayıp yaramayacağı konusunu benden daha tecrübeli ve bilgili insanlara bırakıyorum ama BB bilgi düzeyi yüksek ve bu konuda başarılı olmuş kişilerin bu üründen kullandıklarını gördüm ve bu ürünü tercih etmeme sebeb oldu.

Sayfayı Paylaş