Isocool yanında casein protein içeren ürün?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cagrihalacoglu tarafından 30 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cagrihalacoglu

cagrihalacoglu Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci, müzisyen
    Yer:
    Feneryolu
    Merhaba;

Aşağıda yazmış olduğum paragrafı Proteinler bölümündeki "Ultimate Nutrition Isocool Protein" başlığı altında yazmıştım ancak soruma herhangi bir cevap gelmediğinden daha genel olan Supplementler bölümüne konuyu açma gereksinimi duydum..Yardımcı olursanız sevinirim...

______

Bu ürünü henüz yeni kullanmaya başladım, şeftali aromalısının tadı gayet hoşuma gitti..Köpük sorunundan bahsedilmiş katılıyorum, köpüğün azalmasını beklemek gerekiyor..

Benim sormak istediğim bir konu var..Malum "isolated protein" olması sebebiyle ve suya karıştırılıp içilmesi durumunda çok çabuk kana karışıyor..
    Bu durumda sanırım yatmadan önce "casein protein" alınması daha mantıklı olmaz mı..?
    Yani gün içinde (sabah kalkınca, antrenmandan önce ve antrenmandan sonra) isocool kullanarak çabuk verim alıp, yatmadan önce ise casein protein içeren başka bir ürün kullanarak uyku boyunca verim almak daha uygun olur diye düşünüyorum..

Ve ek soru : Yanlış düşünüyorsam lütfen beni bu konuda aydınlatır mısınız..? Düşüncem doğru ise, isocool'un özelliklerine uygun nitelikte (0 yağ, 0 şeker, 0 karbonhidrat) , "casein protein" içeren hangi ürünü tavsiye edersiniz..? ( Mesela; Optimum %100 Casein Protein ?? )

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bsn desert alabilirsin yine bsn sytha 6 whey dir ama çabuk karışı daha çok vücutta kaldığını idda ediyo bide sütle alırsan süreyi iyice uzatmış olursun

cagrihalacoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş