Isınma Soğutma Hakkında Birkaç Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve illegalberqan tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. illegalberqan

illegalberqan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar antremana başlamadan önce 5 dk filan hafif koşu yapıyorum terlememi sağlıyor bu daha sonra sırasıyla;
    Boyun
    kollar
    göğüs
    bel
    kalça
    bacaklar filan ESNETİYORUM.
    daha sonra dumble ile biraz kollları omuzları filan çalıştırıyorum. daha sonra ise karın bacak kasları filan çalıştırıyorum.
    antremanın en sonunda ise tekrar birkaç dakika hafif koşu yapıyorum. doğru mu bu teknik.
    şimdiden teşekkürler...bench_O

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    amacın yağ yakımı ise bence antrenman öncesinde yapacağın tam cardio idmanı ile nabızı yükseltir ve daha sonra gireceğin sıkı bir antrenman ile genel anlamda yağsız bir gelişime destek olursun.antrenmanın en sonunda koşu yerine ben en az 15-20 dakikalık streachıng tavsiye ederim.

3. micima

micima Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben guardbody kullanıcısnın dediklerine katılıyorum
    antrenmandan önce 5 dakikalık koşu (yani ilk damla ter ile antrenmana girmen) sana birşey kazandırmaz bencede
    antrenmana en az 20 dakikalık bir koşudan sonra giriyorum ben son 3 aydır psikolojik midir bilemiyorum ama ağırlık arttırma sorunumu da hacimlenme sorunumu da bu şekilde çözdüm
    eğer 20 dakikalık serbest koşuyu çekemiyorsa o gün bünyem o günkü dinlenmemi tamamlanmamış sayıp ağırlık çalışmamı da sarkıtıyorum ben ayrıca
    yani bir nevi bir referans oldu bu benim için bir yandan da

4. illegalberqan

illegalberqan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ağırlık çalıştştıktan sonra ne önerirsin yine koşu mu yoksa stretching mi.hangisiyle soğur tekrar mantığı ne bunun ?

5. ick17

ick17 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben senin amacını bek anlamadım ama eğer cardio yapıp ağırlığa giriyorsan baştaki cardio yu kısa ve kolay tut zaten ağırlıkda cok yakıyosun ağırlık antremanından sonra asıl cardio ya geç ama benim tavsiyem 2 sini aynı gün yapma ama illa yapıcam diyorsanda kardeşim az cardio normal ağırlık cok cardio gibi bi sistem izle derim ben

Sayfayı Paylaş