Isınma (barfiks)

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve bymodifieci tarafından 12 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    dumbelllls

Daha fazla nefesim yetmedi :)

[YOUTUBE]tkFnbmzJFiE[/YOUTUBE]

2. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    başından itibaren kolları tam açmıyorsun. sona doğru zaten cheating tavan yapıyor ama ne olursa olsun bravo. cheatingli de olsa gerçekten zor bir hareket. yine de kolları sonuna kadar açman ve en aşağıdan itibaren kendini çekmen gelişim açısından daha faydalı olacaktır.
    başarılar

bravehearts, j.claude.er ve bymodifieci bunu beğendi.
  3. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim.. Aynen geniş olarakta deniyorum.Bu videoyu çekeli oldu biraz.Tekrar çekerim umarım daha iyisini :)

Cheating ne demektir acaba ? :)

4. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    yani hareketten çalıyorsun birazcık :)

5. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    aynen tam kalkamıyorum sonlara doğru :D

6. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kolları tam açmıyorsun derken yana dogru değil aşagı dogru tam açmıyorsun demek istemiş bence as55

as55 bunu beğendi.
  7. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Olabilir :)

8. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    evet benim kastım kolları aşağıya doğru tam açamaman genişlik konusunda bir problem yok.

9. ofis

ofis Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    ısınma demişsin.
    barfiksle ısınma riskli daha hafif bir ağırlıkla ısınmalısın.
    yine ısınma dediğin için hareketin doğruluğu yanlışlığına girmeye gerek yok %10 unu bile yapsan adı üstünde ısınma.ama tam bırakırsan hem gerilme yapmış olursun.ısınma konusunda gerilmen daha yararlı olur. madem barfiksle ısınıyorsun aradan germeyide çıkarırsın.

Ocensers bunu beğendi.
  10. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    En başta 5 dakika bisiklet sürüyorum sonrada çekebildiğim kadar barfiks.

11. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Nefes'im yetmedi yazmışsın videodada dikkat ettim kendini şişiriyorsun sanırım. Nefes alımı doğru yapmazsan bazı hastalıklara yol açabilir.

12. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Nefes almamda bir sorun yok arkadaşım merak etme sen :) Sende yapsan o kadar sende yorulursun. ;) Beğenmeyen video çeksin doğrusunu göstersin.

Son düzenleme: 15 Şubat 2012
  13. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Oncelikde tebrikler herkez yapamaz o kadar reps, video cekmeye gelince herkez video ceker ama herkez hareketi dogru yapamaz. Bu sporda insanlarin anlayamadigi bir nokta var , ne kadar veya ne kadar agirlikla yapdigindan ziyade ne kadar dogru yapdigin oncemlidir , Kollari dar tutuyorsun biraz daha acik tutarsan daha iyi calisir kanatlarin , vicudunu tamamen kaldirirsan dahada iyi calisir yavas yaparsan daha da iyi calisir sirtin ve kanatlarin. Nefes alma konusunda birine artistlenme tarzinda bi cevabin var bu mesajimdan onceki mesajinda ama sunu atliyorsun , bu sporun temel kurallarindan biri nefes alip vermek. Nefes almamda bir sorun yok arkadasim merak etme demissin ama videoyu belki 5 defa izledim sirf azindan nefes aliyormusun diye ama bir kere gormedim ki agzini acip nefes aldigini , buda bir part of the pull ups. Nefes almayip kendini sikarsan bir hareketi yaparken bu vicudun icin cok tehlikeli olur , Ic organlarinda yirtilmaya kadar gidebilecek tehlikeler var , Sana kesinlikle akil ogretmeye calismiyorum bu yorumu yanlis anlama ama biraz daha agzini acip nefes alip ver . Bunu yaparsan yaptigin herseyi hem daha saglikli hem daha etkili yapmis olursun. Kolay gelsin.

Ocensers, j.claude.er ve bymodifieci bunu beğendi.
  14. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Estağfurullah yanlış anlamam.Yorum için saol.Öncelikle kimseye artislenme tarzında yorum yapmak amacım değil.Hele ki internet klavyeciliğinden bende hoşlanmam.Yine söylüyorum nefes almamda bir sorun yok.(barfikste)Yukarı kalkarken ya da ağırlık kaldırdığımda nefes veriyorum (barfikste)inerken yada zorlanma olmadığı zaman nefes alıyorum.Kolları dar tutuyor diyorsun kimiside genişlik konusunda sıkıntı yok diyor.Herkes öznel yaklaşıyor doğal olarak.Tabi ki bende biliyorum ki daha geniş barfiks daha etkili olur.Hareket konusuna gelincede tam olarak doğru yapmışta olamam.Diyorum isteyenler vidyo çeksin birde onları izleyelim doğrusunu öğrenelim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:29 ----------

Arkadaşlar tekrar söylüyorum nefes kontrolü önemli ,*zorlanınca nefes vermeye çalışıyorum genelde, ama sonlara doğru tıkandığım için nefes nefese kaldım sanırım.Bahsettiğiniz bu mu

Son düzenleme: 16 Şubat 2012
  15. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    biraz daha geniş tutuş daha iyi olur ama en önemlisi vucudu daha fazla sarkıtmandır. kolları belli bi noktada kitliyip cekersen hareket hedeflenen kaslara vurmaz.

bymodifieci bunu beğendi.
  16. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    güzel video like :)

bymodifieci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş