Internetten alişverişmi yapacaksiniz mutlaka okuyun

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve teknik tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. teknik

teknik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi
    Yer:
    izmir
    ÇOK BİLİMİŞ TANINMIŞ TVDE SIK SIK REKLAMI ÇIKAN BİR ÇOGUMUZUN ALIŞVERİŞ YAPTIĞI BİR SİTEDEN ALIŞVERİŞ YAPTIM BİR BENCH SEHPASI ALDIM RESİMİ GÜZEL ÖLÇÜLER İYİ EVE GELEN PAKETE İNANAMADIM ÇOK HAFİFTİ BİR EKSİKLİK VAR DİYE DÜŞÜNDÜM ANCAK EKSİK YOKTU . AMA BİR ÜRÜNÜN BU KADAR KÖTÜ OLABİLECEĞİNİ TAHMİN EDEMEDİM 1,20MM PROFİL KALINLIĞI VAR AMA 30*50 PROFİLİ VAR YANİ RESMEN KANDIRILDIM . AŞAGIDAKİ MAKALEYİ BİR SİTEDEN ALDIM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM KİMSE BENİM GİBİ HATAYA DÜŞMESİN ...

BU ARADA BU ŞEKİLDE BENİM GİBİ TONGAYA DÜŞEN ARKADAŞLAR VARSA İZLENİMLERİNİ PAYLAŞSINLAR LÜTFEN

*ev tipi ağırlık sehpaları ve kombine istasyonlar; ev tipi bir ürün alırken iyi araştırma yapılmalı, şu aralar piyasada çok miktarda çin malı ürün mevcut, kaliteden yoksun süslü püslü ürünlere pek kanmayın, bir mekik yada benç (halter) sehpası alıyorsanız, profil kalınlığı ve oturak kısmının kalınlığı sizin için en önemli ayrıntılar olmalıdır. o kadar ince profilden üretilmiş ürünler var ki tek elinizle halter sehpasını kaldıra bilirsiniz . profil kalınlığı 2mm den düşük ve 40 *40 profil ölçüsünden az olan ürünleri kesinlikle tercih etmeyin. oturak kısımları genelde çok ince tahtadan imal edilmektedir. içinde incecik bir sünger tabakası vardır, çalışırken kısa süre sonra sünger özelliğini yitirir tahta sırtınıza batmaya başlar ve çalışma işkenceye dönüşür, en çok karşılaşılan şikayet budur . tahta ince olduğu için kısa zamanda kırılır. bu gibi durumlar garanti kapsamı dışındadır. 18 mm tahta, 4 cm sünger kalınlığı olan ürünleri tercih edin , oturak kısmının yedek parçasının satılıp satılmadığını muhakkak öğrenin,size bir tiyo cihazın ağırlığı ürünün nasıl bir malzemeden üretildiği konusunda size bilgi verir.(genelde bu tür ince malzemeden yapılmış ürünlerin ağırlığı 22 kğ ile 26 kğ arasındadır.kaliteli ürün 55 kğ ile 85 kğ dır.)ağır ürün kalın malzemeden imal edilmiş demektir. Boyası muhakkak statik fırın boya olmalıdır. kolay kolay paslanmaz ve çizilmez . kombine istasyonlarda aynı özellikleri arayın ayrıca çok fonksiyonu olan ürünlerin kullanımı zordur. Teknik servisin cihazı kurup kurmayacağını öğrenin, makara sistemi arıza yapabilir yedek parça durumunu sorun.
    iletişim telefonu olmayan sitelerden ürün almanızı pek tavsiye etmiyoruz, neden derseniz herhangi bir aksilikte karşınızda muhattap bulamıyorsunuz mail atıyorsunuz cvp gelmiyor , gelse de servisi arayın diyorlar ve siz uğraşıyorsunuz

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. teknik

teknik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi
    Yer:
    izmir
    Haklisiniz hocam 7 iş günü içinde iade var 45 tl kargo ücreti verdim . Gönderirken 70 tl kargo ücreti var 295 tllik sehpa gittimi bizim 105 tl elde var sifir .

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    eger kabul etmezlerse tuketici haklarina basvur. acayip tirsiyorlar tuketici haklarindan

5. teknik

teknik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi
    Yer:
    izmir
    haklısınız korkuyorlarmış ama alışveriş şartlarında iade durumunda kargo masrafını alıcı öder diyor bu nedenle şikayet falanda işe yaramıyor . zaten maillerime cvb alabilmem için 1 hafta bekledim sorun şu ki telefonla görüşeceğim birisi yok en kötüsüde bu. ayrıca ürünle ilgili yorumlar bölümüne ürünle ilgili yorum yazdım ama yayınlamadılar işlerine geleni yayınlıyorlar uyanıklar.

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  7. teknik

teknik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi
    Yer:
    izmir
    site ismi vermek yasakmış sanırım ama tv de reklamı çıkıyor sıksık hepsi..... com

8. teknik

teknik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    spor salonu işletmesi
    Yer:
    izmir
    sonuçta sitede problem yok mal tamam ama resimde iri gözüken cihaz evde kuş gibi iade şartları kötü

9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  10. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Satın aldığınız şirketin ünlü, kaliteli, büyük olması ürünlerin sağlam olacağını garanti etmez. Bende bir siteden Nicer Dicer almıştım, sahtesiymiş bırak domates doğramayı patates bile doğramıyor. Önemli olan site değildir, önemli olan aldığınız şeyin orjinal ve kaliteli olmasıdır.

11. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Aslinda aynen supplement konusunda rahat ettigimiz gibi belkide sitemizin ongordugu (destekledigi) , ayni zamanda sponsorlugunu paylasabilecek bi site olmali, yani yanilmiyorsam hala dumbell weya cesitli agirliklari,setleri ,esyalari (plates topu,cesitli yaylari,atlamak icin ip,jimnasitik icin mat vb..) rahatlikla alabildigimiz bi site yok.

Kendi basina konu olabilecek biseyler yazdim sanki :)

12. tobepeople

tobepeople Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ODTÜ endüstriyel elektronik mezunu teknikerim
    Yer:
    AnkarA
    en temizi ikinci el bende satıyorum mesela isteyen gelip bakabilir ürüne ona göre alır dewnemek bedava body salonu gibi kullanmak yasak tabi :D

13. dogy1

dogy1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende h.b'dan mekik sehpası almayı düşünüyorum.Fiyatı oldukça uygun yanında 1.5kg'lık 2'şer dumbell falanda veriyolar.Sizce almalımıyım pek anlamıyorum ama ürünün yorumları oldukça iyi gözüküyor?

14. aydinaa

aydinaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hbden bende ürün aldım. bukadar uygun fiyata bu ağırlık normal bence bütçesi uygun olmayıp ağırlık sehpası almak isteyenler için ideal diye düşünüyorum.

15. salih1453s

salih1453s Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    tavsiye edeceğiniz bi yer var mı

Sayfayı Paylaş