internette problem :(

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 18 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 aydır internetimde problem yaşıyorum bu siteye girerken bile hata alıyorum bazı sitelerdede öyle ayrıca çok geç giriyo 1 mb internet hızı sınırsız internetten file serveli oyun film vb. indiricem indirmelerim yarım kalıyor premium üyelik almak lazımmış aldım 2 gün adam gibi indirebildim 3. günden sonra 50 -60 mb kalıyor gene aldığım yere sordum olmaması lazım diyor bilgasayarınzda problem olabilir dedi acaba problem bilgisayardamı internettemi ? nod 32 var tarama yapıyorum virüs çıkmıyo bana yedeklerinde olabileceğini söyledi yedeklerede pc yede filmleri sildirmeden komple format attırsam oyunları silse düzelirmi premium sürem bitti 2 gün kullandım premiumu :( yeniden alıcam ama gene böyle olur diye almıyorum format attırsam çözülürmü sorun yoksa götürmeden evde yapabileceğim birşey varmı tamirciler çok uzakta minübüsle 4 kere bincem 2 kere gitçem 2 kere döncem eğer evde çözebilirsem sorunu daha iyi olur

2. S.Çağrı

S.Çağrı Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Görmeden sorunun ne bilemeyiz.1 Mbps internet çok yavaş değil mi?Bu senin internet tarifen mi?

3. farukaan

farukaan Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    cpu ne?Ram kaç? İşletim sistemin ne?

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    4 gb ram 1 gb ekran kartı benim pcden çok kötü bilgisayarlar bile benden hızlı interneti var 1mb hıza gelince internette forumlarda herkez çok iyi indirmek için filan yazıyor 1 mb iyidir diyorlar ama ben anlamam o konulardan fazla ayrıca her pc yi açtığımda format attıktan sonra bile rv.dost mu rh.dost .exe öyle bişey yazıyor öyle bir hata veriyor yeni aldığımda yoktu arklara format attırdım daha çok bozuldu pc tamircisine götürdüm attılar ama bu hata veriyor hep aynı pc tamircisine götürüyorum farklı bir yere götürmeyi düşünüyorum evde halledebileceğim bişeyse çok iyi olur vaya uğraştırcak minübüs filan çünkü sınırsız 55- mi 60 civarımı ne ödüyoz her ay 1 mb yazıyor hızda

Sayfayı Paylaş