insanity workout ile yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve l_cartine tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. l_cartine

l_cartine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    merhabalar arkadaşlar;

yaklaşık 90 gun once bi programa başladım. Programın ismi İnsanity workout.Aranızda mutlaka duyan arkadaşlar vardır.Amacım fazla olan yağ oranımı düşürüp kasa cevirmekti.He oldumu derseniz kısmen oldu diyebilirim zaten konuyu acmamdaki sebepde bu yuzden:D
    Programa ilk başladıgımda kilo 85 boy 1.79 du. program 60 gunluk bi program ozellikle 2. ayda çok sağlam kastırıyo.Programla birlikte l-carnitine kullanmaya basladım bunun la birlikte kas kutlesini koruma amaçlı spordan sonra bi ölçek whey 3 matrix hardline protein tozunu kullanmaya basladım.
    sonuca gelicek olursak başarılı oldu 2. ayın sonunda 78 kiloya indim.(yediklerime 2. ay hiç dikkat etmedim.s).Resimleri ayarlayamadım ama before-after yapmak isterdim program gercekten işe yarıyo cunku arkadaşlar:)Şuan ideal kiloma 2-3 kilo kaldı.Programım bitti ama takrar basladım.Sıkıntım surda cevremdeki arkadaşlarımda artık küçülmemem gerektiğini sölüyolar fakat göbek ve göğüs bölgesinde yağlanma mevcut bunu eritmem gerek.Sizce bunu yine evde İnsanity workout çalışarak(l-cartine ve protein tozunu birlikte kullanarak) mı eritmeliyim yoksa bi spor salonuna gitme vaktim geldi mi ??
    Birde İnsanity workout her gün yapılan bi program oldugundan l-cartine ve protein tozunu hergün almamın bi zararı olur mu??

Sayfayı Paylaş