Insanity Workout: Fast and Furious Beslenme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CansinJanus tarafından 6 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CansinJanus

CansinJanus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Yaklaşık 10 gündür bu idmanı yapıyorum ve gerçekten zor. 20 dakikada sırılsıklam oluyorum ve vücudumun her yeri çalışıyor. Ancak beslenme konusunda nasıl bir yol izlemeliyim bilmiyorum. Şu an için antrenman öncesi karbonhidrat ve protein, sonrasında da protein yüklemesi yapıyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek birisi var mı?
    Teşekkürler

2. jorycassel

jorycassel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba, Insanity'i ben de önceden yapmıştım. En sevdiğim programlardan biridir. 60 günü tamamlayamamıştım ama yemek saatlerimi düzene sokup, abur-cubur yemeyi keserek ve ekmeği çok azaltarak 40 küsür günde 10 kilo civarı vermiştim ve vücut görüntüsü olarak da büyük fark olmuştu.

Beslenme ile ilgili eğer ingilizce biliyorsan programın kendi Nutrition Guide'ını indirip okumanı tavsiye ediyorum, çok faydasını gördüm. Sadece Insanity için değil genel olarak beslenme ile ilgili çok güzel bilgiler var. Çok güzel tarifler de var.

Bunun dışında bir de ek olarak (zaten kendi Nutrition Guide'larının yanında da olan ve yiyecek gruplarını sınıflandıran) Michi's Ladder yani Michi'nin Merdiveni tablosunu da elinin altında bulundurmanı tavsiye ediyorum.

Insanity sihirli bir değnek değil ama bence çok güzel bir program, beslenmene dikkat edersen ve antrenmanları da aksatmadan yaparsan 60 günde çok güzel sonuç alırsın.

İyi çalışmalar diliyorum.

Son düzenleme: 7 Mayıs 2014
  3. yaso3597

yaso3597 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam insanitynin beslenmesinde neler var mesela

Sayfayı Paylaş