insülin ise yararmi ?

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Leayslove tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Leayslove

Leayslove Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar kullanmadigm protein tozu karbonhidrat kalmadi bi türlü kilo artisi olmuyor istahim da olmuyor 180 boy 64 kilom 1 yillik spor gecmisim var 5 ay ara vermisdim tekrar basladim insülin tablet kullansam faydasi olurmu ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Leayslove

Leayslove Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ilgilenen yokmuu :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    tozlar bildigim kadarıyla iştah açmaz ayrıca beslenmen saglam olmadıgı sürecede tek başlarına kilo aldırmazlar.
    kendin için dogru kombineyi bulmadıktan sonra ne denesen boş ama yinede gainer tavsiye ederim dene bakalım

4. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İnsülin dediğin şey hormon , kesinlikle böyle bir şey yapma. Kendini gereksiz yere şeker hastası yaparsın , istersen bununla ilgili makaleler de bulabilirsin internette. Kesinlikle böyle bir şey yapma.
    Kilo almak istiyorsan protein , karbonhidrat kullanımı yanlış değil. Bunun anahtarı günlük kalori değerinden daha fazla kalori almak. Ama bu tozlar ile olmaz ve tozlar iştah açmaz. Yediğin yemeklere dikkat et , fazla yemeye çalış. Fıstık ezmesi hem kalorisi yüksek hem de içinde bulunan yağlar yararlı , ton balığı zeytinyağlı yiyebilirsin süzmeden gerekirse. Metabolizman hızlı çalışıyordur , eğer hala tatmin olamıyorsan hormon testi ve diyetisyene gitmeni öneririm.

5. NANAYKA

NANAYKA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    İZMİR
    USTA söylediğin şey gerçekten çok garip kilo almak için insülinmi kullanacaksın çok yalnış yoldasın !!! snrgndr katılıyorum

snrgndr bunu beğendi.
  6. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum saçmalama allah aşkına abuk subuk tozlar tabletler kullanmayın bozmayın sağlığınızı yaktığından fazla kalori al kilo alırsın mantık bu.

Al sana pancake tarifi gün içerisinde bölerek yersin tek seferde yemeni önermem:
    2 SU BARDAĞI YULAF-4 TAM 4 BEYAZ YUMURTA-YARIM BARDAK CEVİZ-1 BARDAK KURU ÜZÜM-YARIM SU BARDAĞI TAM YAĞLI SÜT
    Bunları blendırdan geçir tavada zeytinyağıyla pişir al sana pancake

Sayfayı Paylaş