Inkospor X-Treme Weight Gainer vs Muscletech 100% Premium Mass Gainer

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve nserhantr tarafından 6 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Inkospor X-Treme Weight Gainer vs Muscletech 100% Premium Mass Gainer

1. Inkospor X-Treme Weight Gainer

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Muscletech 100% Premium Mass Gainer

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nserhantr

nserhantr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar, spora başlayalı 3 aydan fazla oldu boy 1.85 - 5 kilo aldım şuan 71 kilodayım ve son 1-2 aydır aynı kilodayım ama kilo almaya devam etmek istiyorum araştırmalarıma göre bu iki ürün arasında kararsız kaldım İnkospor alman üretimi ve arkadaşım bu ürünü kulanarak 2 ayda 10 kilo aldı (düzenli beslenme ve spor ile) bende ürünlerin değerlerini araştırdım inkospor da hoş görünüyor porsiyon miktarına göre içerisinde karbonhidrat ve protein değeri iyi gibi ve arkadaşım kullanıp faydasını görmüş. Diğer yandan Muscletech firmasının ürünü var bu ürünün besin değerleri çoğu sitede porsiyon başı 335g olarak 261 karbonhidrat 50g protein şeklinde verilmiş sadece ****** isimli sitede porsiyon miktarı 167 gr 2 ölçek 286g karbonhidrat 70g protein değeri görünüyor link paylaşımı sorun oluyor mu bilmiyorum ama daha rahat ürünlere göz gezdirmeniz için linkleri veriyorum aradaki farkları görebilirsiniz. Muscletech'in değerleri neden siteden siteye farklılık gösteriyor ?
    Ve siz 10 kilo almayı düşünseniz hangi ürünü tercih ederdiniz lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim 1-2 gün içerisinde sipariş vermeyi düşünüyorum.

inkospor besin değerleri tüm sitelerde aynı görünüyor
    https://www.supplementler.com/urun/inkospor-x-treme-weight-gainer-2800-gr-475
    Inkospor X-Treme Weight Gainer 2800 gr

Muscletech fi tbu ll'daki besin değerleri ile diğer siteler farklı görünüyor, ama diğer sitelerin stoklarında yok yada sk tarihi yaklaşmış ******da skt 2015 ürün yenilenmiş olabilir diye düşündüm ama bilmiyorum.
    https://www.supplementler.com/urun/muscletech-premium-mass-gainer-5440-gr-478
    http://www.******.com/kategoriler/kilo-aldiricilar/muscletech-premium-mass-gainer.html

Arkadaşlar düzenli spor, beslenme ile ürünleri kullanacağım zor kilo alan birisiyim yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2014
  2. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Musletechin tadı resmen iğrenç ona göre karar ver icemezsen sana fayda sağlamaz :)

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. nserhantr

nserhantr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha önce Musletech nitro tech içtim tadı fena değildi aslında tat 2. planda etki daha öncemli benim için hangisi daha etkili olur kilo alımına diye kararsız kaldım

4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam nitrotech i bende içtim nitrotechin tadı bence içtiğim tadı en güzel olan supplementti birsey biliyoruz da söylüyoruz kusmamak için zor tuttum kendimi ama neyse boş konuşuyoruz tabi tadı 2. Planda iyi forumlar.

LT26i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. nserhantr

nserhantr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kusturacak kadar kötüyse o kadarda zorlamamak gerek senin söylediklerin ve yaptığım araştırmaların sonucunda sanırım yarın Inkospor X-Treme Weight Gainer çilekli tercihimdi ama sadece çikolatalı olduğu için mecbur çikolata aromalısını alıcam süt ile içmeyi düşünüyorum umarım bunun tadı kusturacak kadar kötü değildir :)

Sayfayı Paylaş