Incline Bench Dumbbell Press!!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cornelius tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cornelius

cornelius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben gecen sene ust gogus calısırken belimden sakatlandım ve 2 ay ayaga kalkamadım bu hareket yuzunden... sızce bu hareket vazgecılmez bı hareketmıdır ve yenıden yapmaya baslamalımıyım? sakatlık nüks edermi?

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    benim vazgeçilmezlerim arasında olanbi hareket ama madem bu hareketten biraz tırsma durumu var ki bel sakatlıgı cok önemli veya barbel ile yaparsın . veya dumbları sana verecek yardımcılar gerekir yada biraz düşük kilolarda gireibilirsin. aklıma gelen alternatif çözümler bunlar. aslıda incline dumb press te dumbları almanın bi tekniği var agırlıkları dizinin üstüne koyarsın ıncline pozisyonuna dogru geçerken dizlerinin de yardımıyla agırlıgı göğüsünün üstüne dogru ittirirsin dizlerinle .ben bu tekniği kullandıgım için herhangi bi sorun yasamadım şahsen .

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ağırlığı alırken olduysa partner yardımı gerek. Bir de çalışırken benchten belini kaldırıyorsan olabilir. Buna da dikkat edersen hareketin kendisinde bel için sakat bir yan yok. oğru çalıştığın sürece tekrarlayacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş