ince bel dar kalça?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve radyasyon35 tarafından 2 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    1.90 boyunda biri için sizce dar kalça ince bel ölçüleri nedir sadece fikirlerinizi soruyorum bu tarz konular genelde kitleniyor fakat bir sürü böyle soruların cevabını arayanlar var. teşekkürler

2. ardaschwarzeneg

ardaschwarzeneg Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18

bak bu adamı biliyorsundur muhtemelen.

bu adam 192 boyunda ve gayet geniş leğen kemiği yani kalçası var. sence bu adamın fizği nasıl?

demem o ki dar kalça önemli değil hatta çok dar olması çok da kötü olur yani çok geniş olması gibi.

3. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kenan imirzalıoğlunun fiziğini sevmem karizması iyidir takım elbiseyi iyi taşır ama fiziğini kötü buluyorum geniş kalçalı birilerini örnek göstermeyin:D benim sorum dar kalça ince bel ölçüsü size göre nedir 190 birisi için. aslında belimde kalçamda ince sayılır fakat zayıfım ve vücudumun diger yerlerine göre iriler ve kilo almaya calıstıkca oralarda büyüyor. çok dar demiyorum dar diyorum yani anormal bir ölçü değil sordugum teşekürler evabın için

---------- Post added at 03:20 ---------- Previous post was at 02:28 ----------

yahu arkadaslar cevap verin lütfen bayadır spor giyiniyordum bugün pantolonumu giydim baya sıktı normalde bol gelir kilo almaktı amacım sevindim ama kalçamda genişlemiş vitrin camlarında gördügüm manzara beni sevindirmedi biraz kadınsı gördüm kendimi:( inceltmem lazım kalçayı beli

4. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Benim boyum 180, kalcam 92, omzum 117 ve gayet memmunum. Senin kalca ve omuz olcun nedir?

5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Şahsen boyum 195cm, omuz ölçümü tam hatırlamıyorum fakat 136cm gibi olmalı soğuk alındığında. Belim 88cm. Fena durmadığını söyleyebilirim ama hala yeterli değil iyice lean ve atletik bir görünümde olmak için sanırım 84-85cm gibi rakamlara düşmek gerekiyor.

Tabi orantıyı iyi kurmak gerek yani beli inceltirken omuzları kış döneminde iyi büyütmüş olmak önemli.

Tahminimce 140cm civarlarında ve 84-85cm gibi bel ölçülerinde olduğunuzda çok güzel bir oran yakalanır. Ki gariptir bu tahminim görsel sanatlarda çok önemli bir yeri olan 1,62 sayısını ifade eden altın oran ile hemen hemen aynı rakama tekabul ediyor. (Bknz: Altın Oran)

6. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    omuzum 118 falan oldu kalçada 96-97 cm ve kg almaya calsıyorum ve orasıda genişliyor 94 falandı 1 ay önce

7. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    1,90 boya 118 sanki birazcik az gibi geldi ancak 118 de az değil tabiki . 96-97 kalça ise gayet orantılı olduğunu gösteriyor. Kg almaya calıstığından genişlemesi çok normal , dert etme böyle şeyleri , yağlari yakmaya basladiğinda 90-92 lere kadar düşersin diye tahmin ediyorum

8. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    sen bide 1 ay önce görecektin omuzumu 10 cm falan daha ufaktı neredeyse en iyi gelişme omuzumda kalçam sanırım kilo aldıkça büyüyecek kemik olarak öyle gibi görünüyor kalça kemiklerim hala dısarıda yani geniş ve omurga olarak dısarı çıkık bir kalçam var ne kadar küçltsemde pek iyi olmayacak gibi

9. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Üst tarafı geniş tutmaya bakalım, doğuştan gelen özelliklerimize takılmayalım.

10. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    omuzum 120 oldu kalçam hala geniş ve genişliyor kalçadaki sorun su sanırım göğüs kafesim çok dar kalçamda iri çıplakken göğüsümden daha büyük görünüyor kalça . kalçam geniş olmasına ragmen kemikleri dısarda yani kemik yapım böyle sanırım ve kilo almaya calıstıkça kemiklerde etle dolcak dahada iri olacak

11. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Sorunun birazda psikolojik olabilir. Böyle şeyleri şu an dert ediyorsun seni cok iyi anlıyorum ancak kendine ve vücuduna biraz zaman tanıdığında dert ettiğin şeylerin seni rahatsz etmemeye basladiğini farkedeceksin

12. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    omuzlarını genişlet kanatlarını felan belini incelt incelt derken yaglanma fazla o zaman kalçan genişte olsa güzel gözükür. yanlış anlama

:D

13. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma salonda bir arkadas geldi. onunlada konusrken kalçamın geniş oldugundan bahsettim sana yakısır demişti. uleyn ne ima ediyon dicektim bişey demedim:D

tayfun2161 bunu beğendi.
  14. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Bukadar kafayı kalçaya takarsan olacagı budur :D

15. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    göbekli adam oldum sonunda yemek yeyince 87 falan oluyor cok yiyorum kilo almak için bel gitti:D bel falan kalmadı:D kalçada 1 cm daha büyüyerek 98 oldu hadi hayırlısı hala zayıf birisi sayılırım üstelik

16. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kalça 99 cm oldu 3 ay önce 93 dü

17. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları: