ilk ve son kürüme başlarken

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve therion tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    uzun uğraşlarım ve arastırmalarım sonucu martta başlayacagım ilk ve son kürümü nihayet belırledım. uzun uzun arastırmamın sebebı aşagıdakı tum etkenlerı dıkkate alarak hedefıme maksımum yaklasırken yan etkılerı mınımumda tutmaktı.

kişisel bilgiler: yaş 34-boy 1.85-kilo 92- bb mazısı 7 yıl naturel
    yan etki çekincesi:yağlı bı cılt yapım var akneye yatkın ve genetık sac dokulmesı yasıyorum (minox kullanıyorum)
    hedef: şuankı hacmıme 3-4 cm katarak yağsız kuru sıkı parçalı bı vucut
    üstünde kafa patlatıp vazgectıgım urunler: masteron (saç dökmedekı etkısı nedenıyle)-Test Prop(sık ve ağrılı enjeksıyıon nedenıye)

sonuc olarak kürüm şu şekilde olustu:
    500mg Sustanon
    400mg Tren Enantat
    Salbutam SR 8mg
    Metformin
    Nolvadex
    Pregnly
    Winstrol
    winstrola ayrı parantez acıyorum:Son Tren enjeksiyonundan 1 hafta sonra Pregnly Winstrol Nolvadex kullanılıp 4 hafta devam ediyor. Üstüne 4 hafta daha Nolvadex kullanılıyor.

işte kürüm bu şekilde olustu. aklımdakı tek soru ısaretı sustanon ıle ılgılı içindeki 4 farklı testo olmasından dolayı vucuda dengesız testo alımı yapılıyor o yuzden etkısız yada basırsız denen makaleler okudum. ama testo enantatın amacıma ayrıkırı sekılde su tutma etkısı ve yan etkılerı Test Prop un sık enjeksıyon sıkıntısı sebebıyle kürdeki testo ayagını olusturacak kısım susta olacak mecburen.

DİP NOT: arastırmalarımda yardımcı ve yol gösterici olan BOZOKAYDIN ve GUARDBODY ye saygılar...

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    therion yanlış hatırlıyor olabilirim, sen roaccutane tedavisi görmüş müydün?

therion bunu beğendi.
  3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53

evet 2004 te agır 2005 te hafıf olmak uzere 2 defa tedavi gördüm.

4. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hayırlı olsun.Yanlız sunu belirtmek isterim genetik sac dokulmesi olan bir cok reel hayattan dagınıdıgım kişi küre girdikden sonra saclarının hepsini yada buyuk bir kısımını kaybetti. İnşallah sizinde başınıza böyle bir durum gelmez.
    saygılar...

therion bunu beğendi.
  5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bence bu roaccutane olayını da bir inceleyin gerçi 5 sene geçmiş ama bu ilacı kullanıdığınıza göre akneye yönelik ciddi bir sorun varmış evvelden. bu ilacı kullanıp bırakanlarda belirli bir süre sonra tekrar sorunların başlayabileceğini okumuştum. acaba kür böyle bir şeyi tetikler mi? bir de böyle bir ilaca ihtiyaç duyduğunuza göre mesela x steroidi başkalarında 1 birim aknesel yan etki yaparken sizde 2 birim yapmasın? saç dökülmesi + akne + bir de ağır bir ilk kür olmuş. tek testo lu kürler de vardı başlangıç için sustanon, winstrol bunlar ağır gibi biraz.

Son düzenleme: 9 Şubat 2010
    cagkanyuksel ve therion bunu beğendi.
  6. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    iyi dileğin için tsk XxBody. bu konu cıdden can sıkıcı, sanssılık şu kı sterodılerın yaptıgı yan etkılere zaten genetık olarak yatkınım, yasım 34 oldu ama hala yağlı bı cıldım var. aslında akneyıde saç dokulmesını tetıkleyen sebum salgısının fazlalıgı. ve bende bundan muzdarıp oldum. suan saçlarım ıcın mınox ve nızoral kullanıyorum (propecıa bende yan etkı yaptıgı ıcın 15 gunden fazla kullanmadım). arastırmalarımda saç dokulmesı konusunda trenbelon bu konuda masum duruyor. aslında yanlıs hatuırlamıyorsam senınde küründe kullandıgın boldenon ve testo ıkılısı ıle basıt bı kür yapacaktım ama tren ağır bastı sonra. (bu arada tren ve bolde bırlıkte kullanılıyormu testosuz)

evet deathlifter, benım durumum cok ılgınc oldu hep yaglı bı cıldım vardı ama sıvılce cok nadır cıkardı onemsızdı yanı. ama 26-27-28 yaş dönemlerınde korkunc bır cılt yaglanması ıle kıstlı akneler sardı yuzumu. kremler vs lerle gecen 1 yılın ardından hıcbırı bırturlu ıse yaramadı ve sonuda roaacutane tedavısı gordum. kıloya gore verılen dozajda en yuksek mıktarı kullanarak 7 aylık bı tedavı sonrası kurtuldum. 1 yıl sonra yuzumde hafıf hafıf kıpırdanma olunca panıye kapılıp dr da zorlayarak hafıf dozajda 3 aylık bı tedavı daha gordum ondan sonrada görmedım. suan ıcın cıldım halen cıddı yaglı arada tek tuk cıkıyor ama ole cıddı sekılde degıl.
    aslında bu sıkıntılarımı bozokaydınada soledım ona göre yoneldırmelerde bulundu. kürümün agırlık noktası tren aslında (bu tıp yan etkıler konusunda en masumlarından) ama yanına testo koymak lazımdı (testosuz kür olmaz mantıgı ıle). testo enantat ın su tutma ozellıgı ve yan etkılerının daha barız olması en mantıklı testo prop u gundeme getırsede onunda sık enjeksıyonu problem yaratır dıye sustanonda karar kılındı. winstrole gelınce kur sonunda 4 hafta pct ıle kullanımı kas kayıbını mınımumda tutarken yan etkı konusundada rahatsız edıcı olmayan bı uygulama olarak dusunuldu (bozokaydın tarafından).

saygılar.......

deathlifter bunu beğendi.
  7. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Tren ve bolde yu testo suz kullanmak. bana kalırsa bolde ve testo yada tren yada testo kurunden daha az bir etki verir vucuda yaptıgınız kur daha mantıklı. Ancak sac dokme proglemini sustanon , enantat a göre daha fazla yapıyor diye biliyorum içindeki farklı testo tipleri yuzunden. ama bunu arastırdınız sanırım.Bu arada suan spor salonunda bir arkadasım haftadada 500 enantat yapıyor surekli. Daha önce hic tren denemedigi için ilium trenbolon aldı ve kullanmaya basladı suan 3. haftaya haftada 750 enantat ve 4 ml trenbolon kullanıyor ancak gogus ve sırt cevresinde akneler cıkmaya basladı.Yani sanırsam ilacların akne yapıp yapmaması vucuttan vucuda göre değişiyor.

therion bunu beğendi.
  8. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    edıtleyemedım prd. mademkı bu konularda cekıncelerın var çokmu gereklı yapmayı ver bu rısklerı aldıgına deymez denılebılır. profesyonel bb cı degılım manken degılım görsel bı ıs yapmıyorum vs vs. bunu dıyende sonuna kadar haklıdır. ancak 7 yıldır bb yapıyorum ve naturel yaptım. spor cok sıradanlastı hacım almak yok guc artısı yok, spordan sıkıldım nerdeyse. bu vakıtten sonra suplementlerle olacak ıs degıl o yuzden takıldım bu mevzuya.

saygılar.......

9. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    0
    Bu basit kürle hiçbir problem yaşamazsın bilenler bilir bunlar çerez çekirdek denecek bir kür süreside kısa zaten ama çok büyük beklentiler içinede girme derim.

therion bunu beğendi.
  10. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    therion salbutam sr nedir kullanım amacı nedir? bende böyle bi kğre giricem o yüzden soruyorum

11. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    zaten buyuk beklentılerım yok ve bunun için isteğimde yok. şöyleki 7 yıldır bb yapan bırı olarak zaten cıddı bı alt yapım var ve kol harıc hacmımden genel olarak memnunum şuankı halımın üstüne bıraz kalıtelı kas kütlesi koyarak çokda fazla olmayan yağ oranımı bıraz asagıya cekıp kuru sıkı şekilli bir vücut hepsı o. ne musabık gıbı defıne bı vucut nede 50 cm gıbı kol hacmı hayalım var. mısal suan 40 olan kollarım parçalı 42-43 olsa yeterlı benım ıcın.

bozokaydın tarafından verilen bilgiye göre Salbutam SR 8mg: Ventolin, Clenbuterol benzeri bi ilaçmış.

saygılar....

onurelibol bunu beğendi.
  12. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.747
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    google da roaccutane + steroid diye bir arat ben merak ettim yabancı forumlarda birçok şey çıktı. ben de roaccutane kullanacaktım vazgeçtim bazı sebeplerden dolayı. ileride kür düşünme ihtimalim yüzünden konu ilgilimi çekiyor bayağı.

13. KDTT

KDTT Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    tren testosuz olmaz benim bildigim decadick gibi oluyo veya onun benzeri bisey,tren kullanan arkadaslar yazıcaktır zaten ...

14. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    cıddı bı akne (özellıkle kistli) problemınız varsa lokal ilaçlar asla ıse yaramaz. kremlerı ılk kullandıgınız zamanlar vucudun ılk tepkısı olumlu olsada yaklasık 10 gun ıcınde vucut alısır ve problemınız kaldıgı yerden devam eder. yuzunuzu temız tutmanız onemlı olsada bu tek basına hıc bı ıse yaramaz sadece yardımcı bı faktördür. roaccutane tıpkı steroıde baslamak gıbıdır yan etkılerını okuyunca agzınız acık kalır korkarsınız ama tedavılerınız ıse yaramıyordur ve sonunda pes edersınız. ancak yan etkılerı mınımumda tutmak ıcın yapılanlara harfıyen uyar bu ılacı ozellıkle kış aylarında kullanırsanız rahat edersınız ve onca ılacın yapamadıgını oyle guzel yaparkı moralınızde tavan yapar. bu denlı akne problemı yasayanların kremle vs zaman kaybetmesı cok anlamsız. dr kontrolunde kullanın sonuctan memnun kalırsınız. neyse konu baslıgımdan kopmak ıstemıyorum sadece bunu ek bılgı olarak verdım ana konudan devam edelım :)

saygılar........

deathlifter bunu beğendi.
  15. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    kürüm ile ilgili detaylar konusunda aratsırmaya devam edıyorum. bu arada genelde kısa ester kullancagım ıcın mart başında degılde mart 15 gıbı baslayacagım küre.

trenbolone: tayland (yada tayvan) malı kullanacagım. bı dostumum steroıd temıncısınde o varmış.

testo: sustanondan vazgectım testo prop kullanacagım. sık enjeksıyona katlanmaya karar verdım. bu aralar saçlarım için eczane malı mınoxıdıl kullanmaya basladım (daha once surıye malı kullanıyordum) bu mınox delı gıbı sacımı dokuyor ılk baslarda oyle yaparmıs ama kafamdakı saclar cok seyrektı ıyıce seyreldı bu donem. o yuzden prop daha mantıklı geldı.

OXANDROLONE: küre bunu koymayı dusunuyorum ama abartı pahalı bı ılac, ancak arastırmlarımda gordumkı baya ovgu ıle soz edılmıs bı ılac. bu ılacın hangı ulke üretımlı oldugunu bılen varmı? sankı hollanda dıye okudum bı yerde ama dogrumu bılmıyorum. eger hollanda ıse belcıkada yasayan bı arkadasıma eczanede bulma ıhtımalını sorucam. ve tabı bunu bı sekılde kendıme kargolatmam lazım. bu sekılde yapmamın sebebı daha ucuza mal edebılırım belkı yoksa ıgnelerı aldıgım yerden alırsam sırf bu ılacın malıyetı 700 tutuyor. iğnelerle toplam 1200 lıra.

bu arada kuru 8-9 hafta da sonlandıracagım sanırım.

saygılar.......

16. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.583
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    eger yagsız buyumek ıstıyor ısen .
    tavsıye edılecek kur testesteron propıyonat,tren acetat.masteron ,dur.masteron dht dır antı aromataz calısır .su tutmazsın.masteron sac dokerde dıgerlerı dokmez dıye kımse dıyemez .hepsı doker.

oxandrolone orjınal ıtalyan dır.testesteronla sınerjık calısır.guc artımını saglar.winstrolu yag oranın dusunce kullanmaya baslayabılırsın.dıkkat et.vıtamınlerını kullan .su kullanımına dıkkat et.vucudun verdıgı tepkılerı ıyı degerlendır.bu kur sana yagsız guzel bır defıne sunar .
    saygılar dılerım.

therion bunu beğendi.
  17. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    oxan,propionat,masteron güzel bir kür olur.sustanondaki dengesizliği sadece uzun esterler devreye girene kadar yaşarsın, onun içinde ilk 4 hafta ekstra propionat ekleyerek geçirebilirsin bu süreyi.yan etki az, az çokda karlı bir kür istersen haftalık 500mg propionat, 30mg oxandrolone. ben su an bu kurdeyım memnunum diyebilirim. minoxidil bilmiyorum ama, çinko hapları ve ketoral şampuan iyi gelebilir ( ketoralı her yıkamada kullanma 2 yıkamada 1 gibi ) saçları güçlendirmek içinde kerastase aminexil tüplerini deneyebilirsin.

therion bunu beğendi.
  18. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    tren enantad+testo prop.+oxand 8-9 hafta lık bı kür. paraya kıyarsam kombınem bu kıyamazsam belkı oxan yerıne winstrol tablet koyarım ama buyuk ıhtımal oxand kullanacagım. whey+amino+bcaa+ belki glutamine+multivitamin+belki eklem desteği+b kompleks+çinko destekleri, bol su tüketimi+ kaliteli karbonhıdrat ve proteın ler bakalım nereye kadar gidebilecegım.

saygılar........

19. therion

therion Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53

denız oxandrolone kutusunu kaça aldıgını sorabılırmıyım. baya malıyetlı bı ılac mısal benım ıcın 60 gunluk kullanım ıcın 12 kutu bıtırmem gerekıyormus kutusu 50 lıradan 600 yapıyorda.

saygılar.

20. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    mg ve tablet sayısı mühim oxan fiyatında. 50 liradan kaç mg lık senınkı kaç tablet?

Sayfayı Paylaş