iLK KURDEN ONCE DOKTORA BASVURMALiMiYiZ!!!!!

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bbaday tarafından 5 Şubat 2005 başlatılmıştır.

1. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben ilk kurumu yapacagim 3yada 5 sutanon ve primavolon 7 adet fakat bunlari uygulamadan once doktora basvurmalimiyim yani karaciger cok mu etkilenir tabi bu zararlar kisiden kisiye degisir ama turkiyede karaciger degerini ogrenmem cok zor olack devler hastanesine gidecen sira alacan falan filan tes yapmadan bir kur yapmak istiyorum zaten baska da kur dusunmuyorum ilk un faydasi dozlari yukseltmedikten sonra diger kurlerde ayni etkiyi gostermiyormus nasil olsa

sonuc olarak doktora basvurmadan kur yapmak bir cilginlikmi doktorsuz kur yapan oldumu yani karaciger ve bobrek degerlerini ogrenmeden doktora gidip ben kur yapacam dersem aam beni hastaneden kovar basima is mi acacan benim diye ama ben kur u kaldirabilirmiyim merak ediyorum diger arkadaslar ilk kurunde ne gibi sorun ile karsilastilar?

2. Guest

Guest Guest

3-5-8 sustanon la kur yapilmaz. Bu sekilde plan yapmaktansa hic baslamamak daha iyidir. cünkü sana kazandiracagi seyler cok yüklü olmayacaktir.

3. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    peki tavsiye debilecegin ilk kur ene olmali yani fazla agir olmamasini istiyorum! ve en yuksek verimide almak istiyorum seninde bildigin gibi clenbuterol ile ilk kur umu deniyecektim her ne kadar kur sayilmasada ilk ilacim olacakti kafaya taktim ilac kullanmak istiyorum ama nasil bir kur uygulamaliyim acaba?_

4. Guest

Guest Guest

cLENBUTEROL SANA HACIM KAZANDIRMAZ. Steroid degildir ve dogal bir maddede degildir.

Clenbuterol ile kas yapmayi planliyorsan simdiden hayal kirikligina ugrayacagini söyleyebilirim. Bosuna bu madde ile vücudunu harap etme derim.

Öncelikle sporcular Creatin gibi maddeleri denemeleri gerekir. Steroid son care olmali.

5. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    creatin yaglanma yapiyor diye korkmustum ama sen gene forumda yazmissin ve demissinki creatin yaglanma yapmaz ve hacim kazandirir

simdi sana bir sorum olacak panzehir:
    bizim salon ayin 17 de istanbulda yapilacak olan fuara araba kaldiracak ve saoln olarak oraya gidecegiz duyumlarima gore uluslararasi spor fuarinda aminolar,protein tozlari,creatin ler filan oldukca ucz satilacakmis senin tavsiyelerin nedir ne tur maddeler almaliyim hacim yapmak ve ayni zamandada azar azar yag yakmak istiyorum mesela yag yakmak isin buradakiler bana cla yi tavsiye ettiler lekarlitin yazilimda hata olabilir filan tavsiye ettiler sence alacagim takviyeler ne olmali?

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.085
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Küre baslamadan önce doktora basvur ve test etsin iyice, bittigindede yaparsin ne gibi yanetkilerle karsilastigini anlarsin, bence en iyisi, yoksa daha sonra bir hastalandigimi hemen korkarsin ilaclardan oldu diye. Tr de nasil bilmiyorum, yanliz danimarkada sorun olmuyor, test yapmak istemezse aldim ve korkuyorum test edebilirmisin dersin.

Creatin ve Protein alirsan iyi yoldasin.

7. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    creatin ve protein alacagim zaten anabolic kullanmayi dusunmuyorum su an icin ama ilerisi ne gosterir bilemem!!

8. Guest

Guest Guest

Creatin kas hacmi ve kuvvet artisi icin alabilecegin en iyi dogal maddedir. Bunun disinda protein konusunu hic acmaya gerek yok o zaten gereklidir.

Zayiflama yada yag eritmek icin önceden plan yapmani uygun görürüm. Eger vücutta cok hacim varsa o zaman creatinle beraber yag eritme planini ve supplöementeri kullanabilirsin.

Mesela Creatini günde 5g alirsin ve yaninda Fatburners alabilirsin. Yada coffein efedrin tabletlerini 4-5 hafta kullanabilirsin.
    L.Carnitin dedigin madde cok zayif bir madde. Faydasi yok degil. Elbette faydasi var ama biraz uzun kullanman gerekiyorki düzgün bir kilo düsüsü olsun ve zaten diet sart yani. bana kalirsa normal coffein ve efedrini kücük dozlarda almani uygun görürüm.

9. bbaday

bbaday Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler birde ben ayin 17 sinde istanbulda yapilacak olan uluslar arasi spor fuarina gidecegim bana tavsiye edecegizin bir marka ve urun varmi oradan almayi dusunuyorum.

10. Guest

Guest Guest

Joe weider
    All star
    Powerman
    Ultimate Nutrition

bu dört markayi tavsiye ederim. Daha bir cok marka var elbette ama en cok deneyim bu markalarla oldugu icin bunlari tavsiye ediyorum.

Sayfayı Paylaş