ILK KUR TASIYESI

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve procu tarafından 15 Eylül 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese selam.
    Şu an bir kür yapmayı düşünüyorum. Aslında korkuyorum da ama bu steroid fikri kafamın bir kenarına girdi ve çıkartamıyorum.Gece yatakta veya yalnız kaldığımda hep bu fikir kafamı kemiriyor ve artık bu mereti kullanmadan iflah olamayacağımı anladım, hele bir de salondaki hoca fitliyor ya tam gaza geliyorum. Neyse, konuya gelirsek; ben daha önce steroidi kullanmak istediğimi ancak saçlarımın döküldüğünü ve saç dökülmesinin daha da hızlanacağından çekindiğimi bir başka sayfada belirtmiştim. Söylenenlere bakılırsa bu deca denen ilaç saç dökmüyormuş. Onun için hocayla konuştum ve saç problemimi de anlattım o da bana sadece deca kullanmamı önerdi. Ama herhalde deca tek başına faydalı olmaz yani testo da lazım diye düşünüyorum. Testosterone propionate, virigen veya bilmediğim ve önerebileceğiniz daha az zararlı bir testo var mı deca ile uygun, yoksa hiç testo işine girmeyip sadece deca mı kullanmalıyım. Ayrıca kullandığım dilaprostu kür esnasında 1mg değil de 5 mg'a çıkarsam testonun DHT'ye dönüşümünü bloke etmiş olur muyum. Unutmadan bu arada winstrol'ünde saç dökülmesine pek zararı yok herhalde(?) bu ilaçla da kür uygulayabilirim. Bizim hocayla bunları konuştum ama pek tatmin olamadım yani pek bilgisi yok anlayacağınız; onun için burada size sormayı uygun gördüm.

Son olarak, buradaki başlıkların bir çoğunu okudum ve Flea arkadaşındı sanırım deca dick dediği bir olay var. Bu olay nedir? Erkekliğin ortadan kalkması mı yoksa başka birşey mi veya kötü birşeyse nasıl önlem alınır. Kapsamlı şekilde bilgi verirseniz sevinirim. Bu yola girdim bir kere artık geri dönüş yok. En azından tecrübelerden faydalanıp en az zararla bu işten çıkmak daha mantıklı.

Önerilerinizi dört gözle bekleyeceğim teşekkürler...

2. Massivend

Massivend Guest

sunu belirteyim birincisi, steroid sac dokmez, eger sac dokulmesi problemin varsa, bunu hizlandiriz, deca dick e gelince, herkeste olacak diye birsey yok, bende olur o ayri, tam ereksiyon olamiyorsun, kalkmamasi diye birsey yok tabiki. ben kur olarak test prop ile winny tavsiye ederim, simdi herkes ilk kur icin bu ilaclar olmaz falan diyecek ama bu benim fikrim yani. ikisininde half life i cok kisa cunku.

3. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaşlar şu an birinde Hollanda decası buldum. Deca resimleri bölümünde, despo arkadaşın gerçeklik konusunda dediği bütün özellikler tutuyor. Yani kapak, etiketlerin ucunun kare şeklinde olması, etiketin temizliği, yazıların düzgün olması gibi; yalnız etiketlerin ucunun simetrik olmaması beni biraz kuşkulandırdı. Öyle Flea arkadaşın resimlerindeki gibi değilde daha fazla simetri bozukluğu söz konusu. Acaba orjinallerde bu kadar bariz bir simetri bozukluğu olabilir mi? Ayrıca deca resimleri bölümündeki gerçek decaların sanki etiketleri parlak bir yapıda gibi,hatta jilatinli gibi. Acaba bu resimde mi öyle çıktı yoksa, gerçekten parlak yapıda mı; çünkü benim alacaklarımın etiketleri parlak değil mat beyaz.

Not: Sadece bir deca ampul gördüm, diğer ampuller nasıl onu bilemiyorum.

Bir de bulduğum ilaçlar ve fiyatları uygun mu sizce:
    Hollanda Deca: 12 euro
    winstrol: 10 euro
    testo pripo : 11 euro (!) Tabii ben İstanbul dışında yaşadığım için onu da hesba katmak gerek.

Arkadaşlar lütfen acil cevap yazın adam hemen benden haber bekliyor yoksa bir daha yanına gitmeye yüzüm olmayacak. Bu arada Massivend arkadaşa katkılarından dolayı teşekkürler.

4. Massivend

Massivend Guest

UCMUS bunlar. bu fiyatlarda ne ???? bence hicbirini alma, sustanon ile primobolan al eczaneden, hem kafa rahat, sahtemi mi degil mi yok.

5. Massivend

Massivend Guest

zaten bu deca ile winny nin sahtesi cok var zaten, cok emin biri olmadan almak iyi degil.

6. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Massivend kardeş, bir de Illium Boldebal-H diye bir Avusturalya malı veteriner ilacı vardı. 50 milyondu sanırım. (10ml, 50mg/1ml) Bu ilacı bilen veya kullanan var mı? Deca tarzında bir ilaç mı yoksa başka bir madde özlü mü?

7. Massivend

Massivend Guest

birader sen simdi boldenon fln la isin olmasin yaw, al primobolan ile sustanon u cycle yap olsun bitsin. boldenon decaya etki olarak benzer ama, boldenon daha iyi lean mass aldirir, bu benim gorusum. ayrica bu deca da sanildigi kadar iyi birsey degildir, herhez takmis decaya. ne var bunda bu kadar??

8. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bende anlamiyorum neden herkez Deca almak istiyorsa, burada genellikle ilaclardan anlamayanlar deca kullanir... ve balon gibi siserler...

9. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Decanın anabolik yönünün androjen yönünden çok daha kuvetli olduğunu duydum. O yüzden kürün vazgeçilmez kısımlarından birisi diye düşünüyorum. Yani androjen etkisi daha baskın olanlar (Anapolon, testestoron vb.) ilaçlar insanı daha fazla şişiriyormuş ve sonunda balon gibi sönüyormuşsun. Ancak Decada aldığının büyük bir bölümü kas olarak kalıyormuş (tabii beslenme iyi olursa). Bu fikirleri bu forumu okuyarak özümsedim. Tabii Decanın da tek başına kullanılmaması gerektiğini de biliyorum. Bu demek oluyor ki yanında bir de androjen (mesela testo) almak iyidir. Bütün bunların dışında Decanın benim için önemi başta saç dökülmesi olmak üzere karaciğer vb. yan etkilerinin diğerlerine göre daha düşük olması. Yalnız şu yumurtalıklar meselesi benim en fazla kortuğum konu. Deca yumurtalıklara baya bir etki ediyormuş. Bu nedenle sormak istiyorum bu Deca dick denen olay kalıcı birşey mi yoksa kür sırasında oluşan geçici bir olay mı? :?:

10. Massivend

Massivend Guest

deca dick gecici birseydir, biraz sertlesme problemi yapiyor o kadar, yumurtalarin kuculmesi tarzinda ki seyler, estorejen e baglidir, jinokomasti, yumurtalarda kuculme hep esterojenin falzla olmasindan kaynaklanir. benim son tavsiyem deca yerine primo koy derim yani.

11. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    ya diyorum iste primobolan en iyisi birinci kur icin anlayin sana despo sen benimle katiliyorsun ;)

12. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Massivend kardeş aldık bir kere decaları artık sağlık olsun. Aslında gerçekliğinden pek de emin olamadığım için 8 tane almayı uygun gördüm. Ama bunun yanında bir de eczane işi bir steroid almayı düşünüyorum. Bunların içinde primo benim gözdem ancak DHT özlü olması beni bu ilaçtan uzak tutuyor; zaten ben saç dökülmesi yaşadığım için vücudumdaki doğal DHT yi Dilaprost ile baskılayan birisiyim. Onun için bu ilacın benim tarafımdan kullanılması pek mantıklı değil. Ama dediğin Sustanonu düşünmüyor değilim. Decayı Sustanonla birleştirip 10 haftalık bir kür yapmayı düşünüyorum. Tabii burada aklıma takılan şey: Sustanonla birlikte vücuttaki yüksek testonun dihitrotestosterona dönüşümünü bloke etmek için finasterid kullanmaya devam edersem Sustanonun vücuduma verdiği destek yüzde kaç düşer onu bilemiyorum. Böyle bir deneyip bütün riskleri göze alacağım artık, inşalah sonuç benim için hayırlı olur. :roll:
    Bu arada şu an kreatin kullanmaktayım ve çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Güç konusunda performansım yüzde 25 arttı, hacim konusunda da öyle ancak hacime pek güvenmiyorum çünkü kastan çok su tutumuna benziyor. Kreatin kullanımını bu yüzden biraz daha devam ettireceğim. Zaten kreatine önümüzdeki hafta ara vermem gerekecek çünkü 1 ayı aşkın süredir kullanıyorum.

13. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sustanonla birlikte nasil almayi dusunuyorsun bu kuru ?

14. Massivend

Massivend Guest

Resimlerini post yapsana, hem bizde gercek mi degil mi anlamis oluruz.

15. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resimleri çekecek dijital fotoğraf makinem yok ama bir arkadaştan temin edebilirsem hemen gönderirim. Böylelikle benim de içim rahat etmiş olur. Teşekkürler...

16. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Emin degilsen kesinlikle kullanma. Acele ise seytan karisir, Resimini cek ve siteye ekle.

17. PUMP

PUMP Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    allahini seversen resimleri ekle cok sahte ilac var bu dunya da :cry:

18. procu

procu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm öncelikle herkese tekrar slmlar

Arkadaşlar şu Decaların adam akıllı bir resmini bir türlü çekip gönderemedim cep ve webcam ile çektiklerimin görüntüleri çok kötüydü; yani anlayacağınız o resimlerlerle anlaşılacak gibi değil sahtelik meselesi. Zaten artık bir önemi de kalmadı çünkü ben geçen pazartesiden başlayarak Sustanon ve Deca vuruldum. Aslında fazla gönlüm yoktu ama salondaki arkadaşlar sağolsunlar baya bir gaza getirdiler. Bugün ikincileri vurulacağım.

Size ilk önce ilk hafta yaşadıklarımı anlatayım sonra da neler yapmam gerektiği konsunda tavsiye istiyorum.

1) İğneleri vurulduktan bir gün sonra müthiş bir hastalığa yakalandım: yüksek ateş, halsizlik, baş ağrısı, kaslarımda ağrılar. Böylece üç gün yattım. Dördüncü gün salona gittim ve hafif tertip çalıştım. Tabii bu hastalığı 'öküzün altında buzağı arayarak' steroide bağlamayı düşünmüyorum; çünkü ben hastalanmadan önceki gece salondan terli çıktım ve -1 derecede arkadaşla yakalaşık bir saat ayaküstü sohbet ettim.

2) Bende herhangi bir güç artışı olmadığı gibi hastalıktan olacak güç düşüşü var.Ancak bugün itibariyle toparlandığımı hissediyorum.

3) Steroidin yanında Dilaprostu (Proscarı da) kesmedim ve şu an için bir saç dökülmesiyle karşılaşmadım ve inşallah da karşılaşmam.

4)Son olarak steroid kullanmadan önce cinsel yaşamım bir hayli iyiydi yani değişik şekillerde haftanın düzensiz olarak 4-7 günü boşalıyordum; ancak şu an Sustanon kullanmama rağmen hiçbir cinsel obje bende bir şey uyandırmıyor. Gerçi sabahları kalktığımda kür öcesinde de olduğu gibi sertleşme var ama cinselliği gönlüm istemiyor.

Asıl meseleye gelirsem: bende şu an için sanki jinekomasti belirtileri başgösteriyor gibi. Bilmiyorum ama daha ikinci iğneyi bile vurulmadan böyle bir olayın ortaya çıkması çok kötü olacak benim için. Belki de ben kuruntu yapıyorum ama göğüs uçlarının en altında çok hafif bir duyarlılığın olduğu kesin. Kürün içinde zinko 220(50 mg)/gün ve multivitamin de kullanıyorum ancak henüz bana mide yanmasından başka bir şey kazandırmadığı görüşündeyim.

Onun için şunları sormak istiyorum:

1) Hemen Nolvadex kulanmaya başlamalı mıyım sizce. Yoksa biraz daha mı beklemeliyim. Ayrıca Nolvadex kullanırsam Sustanon + Decadan aldığım verim düşer mi veya düşerse bu yüzde kaç olur.

2) Eczanedeki en ucuz Nolvadex veya muadili ilaç hangisidir. Mesela Tadex hem çok fazla tablet içeriyor hem de 50 YTL civarıydı sanırım ve pahalıydı.

3) Nolvadex veya muadili ilacı kür esnasında veya kürden sonra kullanırsam nasıl bir plan dahilinde kullanmalıyım.

Acil yardım bekliyorum lütfen. Yardımcı arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not: Keşke girmeseydim ama kürü bırakmayı asla düşünmüyorum; çünkü bu işe bir kere girdim anlımın akıyla çıkmak istiyorum. Zaten bu kürden sonra asla ve asla başka bir kür yapmayacağım!

19. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Su an isteyim yanliz daha sonra biraz yazacam.. jino belirtileri var ise hemen nolvadex kullanmalisin, forumu bir gez oku jino hakkinda. Düsüs olur etkisinde nolva kullanirsan yüzdeligi belirtinmez. Halsizlik Susta nedeniyle bu cogu kiside olur..

20. Despo

Beğenileri:
    6.083
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Sahte olup olmadigini bilmeden neden aldin decalari anlamis degilim! Forumdaki resimleri bir göz at.

Sustanon maddesi sporcularda genelde terleme akne ve bas agrisi yaptigi SIK SIK duyulmustur, Kaslarinda agrilar sahte oldugundan olabilir, sisme falan varmi ?

Sustanondan benzil vardir.
    Agri yapmasinin baslica sebebi icinde bulunan Benzil alkol maddesinden kaynaklanir. Kaslara yerlesen bu alkol türü gereginde fazla olursa genelde agri yapar, agri genelde ertesi gün baslar, bu bazilarinda 1 hafta sürer ve bazilarinda 6 hafta sürer. Kisiye göre degisir ve vücudun alkole alismasi meselesidir. yanliz deca ile agri orani dusmek gerekirdi, ayni igneylemi vuruyorsun ? Güc artisi icin biraz beklemelisin..
    Normalde sac dökümü problemin varmi ?

Sorun olmamasi gerekir ilk haftada cinsel sorunu, tam tersi olmasi gerekirdi aslinda. Kac mg aliyorsun haftalik ?

Belirtiler diyorsun hangi belirtiler ?

Bazilari nolvadex´i kürle beraber aliyorlar, bazilari meme ucunda kasima ve uyusma ortaya gelince nolva aliyorlar. Nedenine gelince, bu tableti alinca, gainin biraz düser ama ozamanda jinokomasti ortaya cikmaz, yani en iyi yöntem. Eger nolvadex almiyorsan riske giriyorsun, almazsan fazla gain alirsin, ama jino ortaya cikabilir. kür sonunda PCT önemlidir, bunu ya nolva ( ilk 14 gün 40 mg daha sonraki 14 gün 20 mg) yada clomid ile almalisin. Yanliz belirti var diyorsan hemen baslamalisin..

Nolvadex maddesi vücuttan su atiyor ve vücuda su depolamasini engelliyor ve jinekomasti belirtileri olanlar icin %100 cözüm sagliyor.

Yalniz nolvadex maddesi vücuttaki testosteron seviyesini azicik etkiliyor. Bundan dolayi nolvadex maddesini tek basina kuru bitiris programinda kullanmamak gerekir. Clomid bu konuda usta ve basarili. Yani nolvadex ve clomid ayni degildir ayni teraziye koymamak gerekir.
    Fakat suda gercektirki clomid ve nolvadex birlikte kur sonunda alinirsa daha iyi etki sagliyor. Yalniz bu kurun agir yada hafif olusuna göre degisir.

Kür esnasinda nolvadexi hergün 10 mg almalisin... fiyat hakkinda bilgim yoktur, eczaneye sor.

Sayfayı Paylaş