ilk kür

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve saydam tarafından 26 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    90-100kiloluk normal sporcular icin.

ÖRNEK-A-
    1.kur TestoEnantat250mg her 5 günde bir injekte edilmelidir. (16 hafta boyunca) 18. hafta clomid ve creatinle kuru bitiris.
    ÖRNEK-B-
    1.kur Deca300mg+100mgTestoPropionat (deca 10 hafta ve testo 13 hafta boyunca) 2-3 gün son injekteden sonra clomid ve creatinle kura devam.
    ÖRNEK-C-
    1.kur TestoEnantat250mg+200mgDeca (deca 12 hafta testoda 16 hafta boyunca) 18.hafta clomid ve creatinle kura devam.

selam panzehir benim boy 184 kilom 87.daha önce de konuştugumuz gibi örnek c de verdigin kürü yapmayı düşünüyorum.ama kafama takılan bir kaç soru var.allah kısmet ederse mart gibi başlamayı düşünüyorum.yaz sonu kilom 82 belim 85 cm di ve alt karında bir miktar yag vardı şuan belim 88 cm ve yag biraz daha arttı.şimdi bu küre başladıktan sonra iyice de artıcagını ve belin kalınlaşacagını düşünüyorum ve bu nedenle kür bitiminde belki iyi vucut olacak ama muhtemelen göbekli olucam bu problemi nasıl çözebilirim sence.tek başına deca kullansam daha mı iyi olur veya kuru daha kısa tutup haziran dada kardiyo yapıp ozaman mı beli inceltsem sen nedersin

2. Guest

Guest Guest

Yaz aylari yag eritmek daha kolay. Ama ben kura baslamadan evvel 4-5 haftalik bir diet programi uygulamani tavsiye ederim. daha sonra 1-2 hafta ara verip kura baslayabilirsin. Baktinki kur esnasinda yine yaglandin o zaman kurdan sonra tekrar 4-5 haftalik bir diet programi(mesela efedrin coffein ile) uygulamak mümkündür.

Yalniz boyuna göre kilonu hesaplarsak sen 90-100 kiloluk katagorisine yaklasmiyorsun. boyun 184 yani uzun nsayilabilecek cinsten. Sana sadece testo da yetebilir. Ama kurdan tam emin adimla cikmak istiyorum dersen deca da alirsin elbette.

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    cevabın için teşekkür ederim benim düşüncem bir an önce başlayıp belki biraz daha kısa kür yapıp sonra temmuz a kadar diyet yapmak açıkcası uzun kür biraz gözümü korkutuyor.kısa tutmanın veya tek testo veya tek deca kullanmanın ne gibi kayıpları olur sence....

4. Guest

Guest Guest

depot testo gözünü cok korkutmasin cünkü uzun süreli bir testodur. etkisi uzun sürelidir. onun icin en düsük 12 haftadir ama 12 hafta kullanan dahi yoktur. genelde propionat versiyonu kullanilir.

uygulanilmassa kayiplari cok degildir. Kisa yapilan kurlarda mesela 6-8-10 hafta gibi zamanlarda yapilan Testo Depot kurlari, genelde kazanilan hacmin cogunlugunun kayip olmasini engelleyememektedir. Bu sekilde kur yapan sporcularin cogunlugu daha fazla hacim kayip etmislerdir. Bundan dolayi yapilan steroid kurunun uzun olmasi ama sadece depot steroidlerde bu böyledir.
    Winstrol+testopropionat+drostanolon propionat+boldenon acetat+trenbolon acetat+dianabol+anapolon maddeleri kisa sürelidir ve 5-8 hafta aralarinda kur düzenlenir(propionat biraz daha uzun kullanilir).

Eger kisa süreli kur yapilacak ise mesela testodepot 8 hafta kur yapilirsa o zaman 8-10hafta dinlenme molasi verilir ve diger kura gecilir. Bu sekilde yapilmazsa kas kaybi cabuk olur. ve bir sene icerisinde yaptiginiz kurlardan fazla bir sey elde etmisde sayilmazsiniz.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sagol cevabın için birde kür süresince nasıl bir antreman programı takip etmemiz gerekir

6. Guest

Guest Guest

Antremanlar agir olmali ama uzun olmamali. kur esnasinda 1 saat antreman yeterlidir. Kurdan sonra ise 45 dakikalik antreman programi bize yeter.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.914
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sagol cevapların için.

Sayfayı Paylaş