ilk kür yapıcam

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve ozan119 tarafından 23 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bazı arkadaşlarımında kür yapmaya başlamasıyla bende artık karar verdim kür yapcam güçlenmeye dayalı spor yapıyorz biz body değil ona göre bi kür yapcaz spor salonu var burda temin ediyolarmış güvenilir biyer bizim arkadaşlarda ordan alıyolar. ben bu başlığı açma nedenim bana olucaklardan biraz bahsetmeniz biraz heyecanda oldu tabi.etkilerden falan bbahsedersenz kendimi hazırlıym birazda :D hepte yan etkilerini demeyn ama biliyorz ezberledik artık:D

boy 1 78
    kilo 80 civarı
    kol 40
    omuz (normal şişik değil ) 125
    bel 96
    bilek 35

2 yılı geçmiştir spor geçmişim

Son düzenleme: 23 Eylül 2012
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.629
    Ödül Puanları:
    123
  3. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    kürde neler yaşıycağımı yazabilirmisinz ??

4. Bodyturkey

Bodyturkey Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Organizatör
    Yer:
    İstanbul/Kadıköy
    kürde agresiflik sinir tansiyon ateş uykusuzluk soğuk ter v.s birsürü şey yaşarsın kürden sonra ise amatör olduğun için belki oturup ağlarsın çünkü neredeyse yaptıklarının hepsi gidicek kürden sonrası kürden daha zordur kaslar bir bebek gibi ilgi bekler ;)

won_dutch, ferdityson, cocuna ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    727
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Şuanlık abazalıktan başka birşey yaşamıyorum , ne güç artışı , ne soguk terleme , tansiyon falan filan , hangi ilaçları kullanacagını yazsaydın ona göre daha sağlıklı yorumlar gelirdi.

khephnes, cocuna ve ozan119 bunu beğendi.
  6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    daha tam karar vermedik ama bazı şeyler oturdu kafamda

sizce düzenli bir çalışmayla beni ne kadar ileri götürür kür ? 2 senem var sonra büyüklere gircem şuan yaşm 18

aslında kullanmayı asla düşünmüyodm ama müsabakalarda diğer adamlar kullanıyo rekabet edemiyosun o yuzden koşulları eşitlemeyi istiyorum napıyım :(

arkadaşlar dediğinzden şüphem yok ama o zaman şampıyonaya gidiyoruz adam bi vuruyo ağzımızı kırıyo bu arada boksorum.bi faydası varki kullanıyolar heralde

benim kullanma amacımı yazmayı unutmsm ben şekli falan umrumda değil güç lazım bana.d

7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    940
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci- Besyo
    Yer:
    İstanbul
    Boksta hedefin varsa zaten mecbursun kullanmaya hiç kaçışın yok. Hatta devamlı kullanacaksın zaten. Boks steroidin en yoğun kullanıldığı sporların başında diye biliyorum. Gerçi çoğu sporda kullanılıyor da boksta çok sıktır bu. Ama neleri kullanacaksın dozların neleredir yazarsan daha fazla yardımcı olunur. Şekil değil sadece güç artışı istiyorum diyorsan daha iyi zaten.

ozan119 bunu beğendi.
  8. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Testo enanthate ve anavar dedi arkadaşlar

hemen olacak bişey değil tabi bu daha doz flnn karar vermedik tam ama ilaçları sınırladık :)

ama benim bi 5 cm falan da boya ihtiyacım var öle bi kür kaça patlar ona göre değişir yaşım 18 boy yapmak çok pahalı olmassa ilk kürde onu denerim :)

bu arada boks gerçek anlamda mesleğim gibi oldu artk yani kür yapmak zorundayım er yada geç ..

9. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Selam peki bu arkadaslarin hangi amacla uzun esterli , bir miktar aromatize olan ve su toplayan Testo E ile anavari onermis ? amac nedir ogrenebilirmiyim ? Kalici guc mu ? hacim mi ? cut mi ? yoksa sadece adini duyduklari icin mi yazmislar ?

won_dutch bunu beğendi.
  10. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    güç için dedi ama bende tam şu anda araştırıyordm iyice detay yazarım

arkadaşlar benim sizden istediğim mesela 2 yıllı kçalışmada iyi bi kür bana ne kadar avantaj sağlar kürde yaşayabiliceğm şeyler iyi kotu güç artışı fln bu onularda bilgilendirirminiz

vede bana kürle ilgili bazı öneri tavsiye falan verirseniz çok makbule geçer :)
    amacım sadece güçlenmek şekil umrmda değil

11. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Anavar ,genelde kalici guc artisi icin sikca sporcular tarafindan alinir ama 50 mg dan sonra etki gorursun fiyatida cok pahalli tabi orjinal bulabilirsen piyasada cok sahtesi var parani bosuna kaptirma... Testoyuda hangi amacli alacaksin once onu bir belirle sen ? Avantajdan kastin nedir ? mesala hacimli olup yavas olmak daha mi cok isine gelecek ? Boks sporu icin bence uygun degil...

ozan119 ve Danny Boy bunu beğendi.
  12. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    benim kullanacağım süre önümüzdeki 2 yıl ondan sonra doğal devam edeceğim büyük ihtimalle ama 2 yıl kesin kullanıp şampıyn olmam lazım bunu cebe koyalım :)

benim amacım tam olarak biraz yavaşlasam bişey olmaz boksta ama güç çk lazım bana çok isabetli yumruk atıyorum ama az oluyo yoruluyorum sert dövüştüğüm için. benim hedefim o vurdugm isabetli vuruşlarla indirmek .o kuvveti kazanırken yavaşlama olcaksa olsn onun hız antremanları var ben yapıyorm.daha ağırlık veririm

benim vucut şekliyle ilgili kasıntım yok mike tyson gibide olsam fark etmez aynı kalıp güçlensemde fark etmez ama güç lazım karde ş güüç. :D güç tutkunuyum tam ben body hiç yapmadım hep güç antremanları yapıyorum :D

boksa uygun dğeil diyosun ama şuanda steroid kullanmayn bi şampıyon yok kardeş kullanmayanlar kullananlara göre çok azcık kalıyor :D

Son düzenleme: 24 Eylül 2012
  13. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdiklarimi dogru okumuyorsun galiba ? Boks sporuna Steroid uygun degildir diye yazmadim , O zaman seni kalici sekilde guclendirecek olan steroidlere yoneleceksin..
    Anavar dogru secim orasi kesin..Amacin sampiyon olmaksa gucun kralini veren Cheque Drops al istersen ve hemen öl ? Bu sekilde bir tavsiye mi istiyorsun ? Zarar ziyan oraninida dusunmen lazim ..DECA-DURABOLIN desem kur sonrasi tedavisini yapamazsin buyuk ihtimalle mazallah erkekligin gider , Dianabol yazsam iki oralla kur olmaz karacigerin gider ..Demek istedigim senin gibi yeni baslayan birine aradigin ozelliklerde kur yazilmasi zor ... Sen en iyisi Anavarla git sadece sampiyon olma kapasitesinde birine yeterde artarda kesmezse ilerde bir seyler dusunursun.

utkux54, ozan119, WadeFB ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    sadece steroid le sampiyon olabilcegini mi zannediyosun?

15. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0

öle bişey mi söyledim?? ben zaten bu halimlede olabilirm yani ama ben steroidle kesinleştirmek istiyorm çnkü herkez kullanıyo ve haksız rekabet oluyo...

santor kardeş sadece anavar yeterli diyosn ben bişe sorcam söyle bişe biliyorm steroidler kombine edince daha işe yarar falan obur türlü zararına değmez demişlerdi

senin dediğini bende düşndüm o kar zarar olayını sadece anavar iyidir diyosan ben bide oyle araştırıyım .

santor harbiden çok mantıklı konşuyosun kararımda kesinlikle etkin olcak :D

16. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    Selam , Steroidler kombine edildigi zaman tabiki daha yararli olur ama onemli olan dogru kombine edilmesi ,ayriyaten zararlida olabilir , yanlis kombine edildikleri zaman . Senin gibi yeni baslayipta kimsenin dikkat etmedigi en onemli ve en zor kismi ,kur sonrasi tedavisidir (Pct) asil yan etkileri zarari kur sonrasi alir sporcular.
    Senin amacin boks oldugu icin bir Vg'ci gibi davranamazsin ya da ayni ilaclari ve antremani yapamazsin hatta beslenmen bile farkli olmali .
    Simdi senin guclenmen gerekiyorsa ki bu isi en az yan etki ile yapan Anavardir ki bir cok boksor kullanir , iste sana dedigim gibi bu is etap etap gidilir alirsin 50 mg anavari gunde kendini bir sinarsin once , baktin ki her sey yolunda kendini cok guclu hissediyorsun belki de kendin ihtiyac duymazsin baska bir takviyeye.. Yani kisiden kisiye degisir bu olay herkezin metabolizmasi farkli yavas yavas gitmek lazim..
    Yalniz Anavar istah keser az da olsa kilo kaybi yasiyabilirsin ama varolan kaslarin sertlesir ve guclenirsin ki bu guc ilerde kalici olur..
    Anavarin orjinalini bulmak cok zordur piyasadaki en pahalli oral tabletlerden biridir.Umarim istedigin sonuca ulasirsin , kolay gelsin

ozan119 bunu beğendi.
  17. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.563
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece anavar ile kür olmaz. Yanına testosterone gerekli.

18. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    bana aanavar yeter gibi geliyor santor pct ye tabiki çok önem vericm.ilaç alırkende hemen almayı düşünmüyorm epey bi temkinliyimdir bu konularda :)

extravaganza sadece anavarla kür olmaz demişsin bana biraz açıklayabilirmsin kardeşim neden ?

19. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    extravaganza* ,
    Biraz once tum suplementlerin ise yaramadigini ortaya cikardi ve balon oldugunu aman kacirma bu bilgili arkadasi bilgilerinden bizi mahrum birakmasin..Tahmini 18 -24 yas aralarinda dikkat cekmeye calisan bir arkadas..
    Cok ilginctir bilgilerine baktigimiz zaman Bilgisayar Mühendisi yaziyor ...
    asil soru
    Simdi bu arkadas Vg'ci kuru yapmaya mi gelmis ? Kalici guc kazanma tavsiyesi uzerine steroid kullanimi icin mi ?
    extravaganza 'nin Kurden kasti ne oda belli degil belirli ezberledikleri baskalarindan ogrendikleri sagdan soldan duyduklari cumleleri gelip yazip yazip gidiyorlar...

20. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0

harbiden güldüm ya :D anavar giricem zaten epey yaptım araştırma bugun çok teşekkür ederim size teğmin ederken neler yapmalıym güvenilir bi salon varmış burda ordan mı temin ettirmem lazım o konuda tecrübelerinizden faydalanabilirmiyim :D

santor bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş