ilk deneyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve harun63 tarafından 16 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. harun63

harun63 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben beni başladım 18 yaşındayım boyum 1.70 kilomda 71 daha önce evde agırlıkla kendi kendime çalışıyodum ama biraz zor oluyo duydumki hap destekli yapıyolarmış ama benim işim gücüm yüzünden spor salonuna gidip çalışamıyorum acaba sadece hap kullansam olurmu böylebi imkanımız varmı yardım edin lütfen

2. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Hap derken takviye sentetik besinler var supplement olarak tabir edilen, bunlar normal besinlere takviye olarak kullanılıyor. Sadece bunları kullanıp vücut yapmak diye bir şey yok. Sadece süreci hızlandırır. Suni bir olay sonuçta. Artı maddiyatta işin içine giriyor.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html

3. sailor16

sailor16 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa-sivas
    :) öyle bir olay olsaydı herkes arnold gibi gezerdi ortada.

4. faroz19

faroz19 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    Yediğimiz meyvelerden örnek vereyim.Normalden fazla şişkin nerdeyse patlıcak gibi meyveler vardır özellikle erik,şeftali gibi hormonlu olduğu için büyük duruyor ama ne kadar sağlıksız birde organiklere bak bizim erik ve armut ağacımız var kendimizin :) doğal hiçbir ilaç kullanmıyoruz normal erikle karşılaştırıyorum inanılmaz derecede fark var yani suplementlerde böyle işte bu benim kendi yorumum yanlış anlamayın saygılar.(en basit örnek) gerçi bu devirdede tavuk yesek onda bile hormon vardır ama sonuçta et ye gitsin.doğal tüket.

5. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Hap kullanılıyormuş demişsin.Bu da konu hakkında bilgi sahibi olmadığın izlenimi veriyor.Öncelikle forumda neler,ne için kullanılıyor okumalısın.Belki de senin şu aşamada ihtiyacın yoktur veya sahip olmak istediğin vücut sadece temel gıdalarla yapılabilir.

Öncelikle doğal beslen ve vücudunu belli bir seviye geliştir.Gelişimin azalacağı yer olacak veya alman gereken gıdayı alamayacak olduğunda ek besinlere yönelebilirsin.

Bu arada yanlış anlaşılmasın çalışmaya başladıktan 3-4 ay sonra da alabilirsin.Ama sonuçta az para değil bu ürünler.O boyutu da var.Bu ürünleri sıkı çalışmaya başlayabildikten sonra kullanmanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş