ilk 2 aydan sonra protein tozu kullanımı.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Smokin tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Smokin

Smokin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba öncelikle böyle konular açılmıştır emin fakat herkesin kilosu boyu bir olmadığı için kendi vücut özelliklerimin üzerinden sormak istiyorum sorumu..

Benim boyum 1,76 kilom ise 57 her zaman zayıf olmuşumdur ve bacaklarım kalın ama üst bölümüm ise zayıf.2 aydır düzenli olarak body yapıyorum ve bunu hocamın söylediğinin dışına çıkmadan yapıyorum.Malum öğrenci adamız düzenli beslenemiyoruz.Benim sorum bu koşullar altında hangi protein tozunu kullanabilirim ?

Ben Optimum Whey 100% Whey Gold Standart alacaktım fakat birde burada bilen arkadaşlara sorayım dedim.

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba
    hakılsın defalarca konusuldu. Beslenmen iyi değilse parana yazık olacaktır. Benim anlamadığım su. Ogerenci olunca para kısıtlı oluyor ama burada parası olan ve beslenen kisilerde hergun kırmzı et somon yemiyor. Ogrenci arkadaslarda butcelerine gore beslenebilirler. yumurta lor ton balıgı. Gecen gun palamut aldık eve 8 TLye:) yani ogrenci olmak iyi beslenememk degil kolaya kacmak. yemek yapmaya usenip ekmek icine biseyler koyarasan okula evden yemek goturmeyip okul bufesinden yersen olmaz. Emek harcamadan zahmet cekmeden olmaz :) yumurta da protein var ette de. sonucta protein protein.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme
    ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş