ilaçların kullanımı hakkında bir kaç sorum olacak

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve bypala03 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese merhaba

primobolan depot

deca durabolin

testo enanthate bunların içerikleri hepsi yağlımı yani aynı iğnede tek seferde vücüda verilebilirmi birde kalçadan daha iyi bir enjekte bölgesi varmı atıyorum biceps fln ?

2. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    evet hepsi yaglı içerikli igneler. bildigim kadarıylada en guvenilir bölge enjeksiyon için kalcadır.Bebekligimden beri hep igne oldugum için bunu bana kendi doktorumda defalarca solemişti tabi ozamanlar enantatlar, primobolonlar,boldenonlar kullanmıyorduk ama sonucta enjeksiyon enjeksiyondur hepsi aynı :)

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    636
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bana göre enjeksiyon en fazla kalçadan yapılır. Bundan başka baldır veya kol kaslarına da iğne ya*pılabilir ama sizler daima kalçadan yapınız. çünkü çok fazla teçrübe istene bir iştir.

4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    195
    Ödül Puanları:
    53
    daha önce hic kür yapmadim fakat internette cok arastirdim bu konulari yani az cok bilgi sahibi sayilirim, bikere bicepse kesinlikle igne yapilmasi tavsiye edilmiyor en cok sinir biceps bölgesinde var..genelde tavsiye edilen yerler kalca,omuz ve baldir..

Sayfayı Paylaş