ikinci program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve StreloK tarafından 6 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    merhaba,
    1,5 ay başlangıç programı yaptım. şimdi devam olarak aşağıdaki programı aldım, içinde gereksiz veya erken bir hareket varsa belirtin lütfen:)

cardio: 20dk 110-120 heart rate, 65-75 rpm.

birkaç tane esneme hareketinden sonra;

pull down(öne doğru)
    cable rowing

bench press
    dumbell bench press
    dumbell incline press

dumbell curl
    hammer curl
    triceps pushdown

shoulder press
    dumbell lateral raise

mekikler

leg extension
    lying leg curl

sırası böyle değil, yapmaya başlayınca kendime göre bi sıra oluştururum. bir gün bi bölge, diğer gün başka bölge şeklinde çalışmak için daha erken olduğu söylendi.
    haftada 4 gün yapıcam. boyum 1.78m, 71 kiloyum, omuz 111, göğüs 95 (bunu yanlış ölçmüş olabilirim :p ), bel 84cm. beslenmeme dikkat ediyorum. bu kadar.

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş