iftardan önce spor ve sahur-iftar menüsü.. yardımcı olur musunuz..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yaglibaglava tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yaglibaglava

yaglibaglava Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben normalde akşam üstü saat 6 buçukda spor salonunda oluyorum,7 de spora başlayıp 9 buçuk gibi bırakıyordum.

ramazan gelince önce 1 ay hiç spor yapmam diye düşünüyordum fakat bölgesel fazlalıkları gördükçe kararımı değiştirdim ve normalde yaptığım spor düzenimi ramazanda da uygulamaya karar verdim.

yani iftardan 1 buçuk saat evvel spor yapsam sorun olur mu. kardiyo yapmam genellikle ağırlık çalışırım ve mekik falan çekerim ama dersenizki kardiyo da yap,yaparım. sizce sorun olur mu iftardan 1 buçuk sat önce spor yapmak. iftarımı spor salonunda su + hurma ile açarım. eve geçer bi çorba bi salata ile geçiştiririm öğünü. aralarda da bol su ve proteinli şeyler tüketirim diye düşünüyorum.

iftarlarda fazla yememeyi düşünüyorum keza zayıflamak için buna mecburum. Ama derseniz ki o zaman vücudun haraap olur falan filan o zaman tavsiyelerinizi dinlemeye hazırım.

İftarda;Çorba,salata,su,hurma,lor peynir
    ara da süt olabilir meyve olabilir.

sahura kalkmayı düşünmüyorum ama olurda kalkarsam yulaflı omlet tarifi gördüm sitede.geçenlerde eti lifalif almıştım süt ile yiyecem diye,kusuyordum az kalsın o yüzden kalan yulafı omlet yaparak yerim,beğenirsem bütün sahuru yulaflı omlet ile geçiririm.

tavsiyelerinizi bekliyorum çok araştırdım ama malum sonuçta herkesin bünyesi,spor yaptığı saati,yeme alışkanlıkları ve kilosu aynı değil o yüzden yardımlarınızı bekliyorum.

hayırlı ramazanlar şimdiden..

Sayfayı Paylaş