idman ve l carnitine hakkında bi soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tsiko tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tsiko

Tsiko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar ben 1.80 boyunda 125 kg ağırlıgındayım 18 yaşındayım yaklaşık 5 aydır spor yapmıyorum ve 15 kg aldım.akapunktur ve gunde 1 saat yuruyus yaparak 15 kg verdim ve 105 kg ye kadar dusmustum daha sonra akapunktur u da bırakıp body building ve fitness yaptım 5 kg aldım fakat son 5 ayda fitness ı da bırakınca 125 e çıktım. tekrar şimdi ben cla ve l carnitine kullanarak fitness yapmak istiyorum aranızda bnm durumumda olupta kilo veren mutlaka vardır lutfen bana hangi marka ve hangi idman programıyla nasıl sonuç aldıgınızı yazıp tavsiyelerde blunursanız çok sevinirim.
    saygılar.

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    benım kilom 111 boyum 1.80 ben başlarken cla veya carnitin almadım cla cok uzun vadelerde sonuç verırı ondan hemen bsey bekleyemezsin.uzun müddet kullanman lazm. karnitinde kullanmadım vücutta su tutuyor , ve belli bı oranda yakım için yıne uzunca bı zaman ıstıyor tabı ıyıde dozaj ayarlaman lazm.

bu 2sinin yerine fat burner olan
    "animal cuts" kullandım.
    ilk kilom 125 di yaklasık 4 haftada 114 oldum.sonra kı 2 haftadada 112 ye ındım.. alırken 2 kutu almıstım. suna 111 kg ım. ve anımal cuts a devam ediyorum.

belliki supplementleri çok cazip bulmussun .vede buyuk bır hevesle alıp içmeye başlayarak hızlıca kılo verebılecegını dusunuyorsun, ancak şunu herkes sporla ilgili herkes soyluyor. bunlar mucize deiller.daha önce kullanmadıysan hıç bulaşma derim .sağlam ve güzel bi diyetle vede 1 saatın ustunde cardio ile(bisiklet ,koşu bandı..) 1 ayda cok daha fazla yag yakan arkadaşlarım oldu ek besın kullanmadan.

bu kiloda ve bu boydakı bir kişi
    obez sınıfına gırer.kendımden bılıyorum. cla ve carnıtınle ancak psikolojık olarka etkılernısın

son söz :)

ben illa kullanıcam diyorsan
    türkiyede yasal olan fat burnet
    universal animal cuts ı öneriyorum. karnitne cla ya fln gırme
    animal cuts ın içinde zaten yeterınce carnitin var.

yok ben illa bunları alıcam dıyorsan

CLA - -> ultimate nutrition CLA ı amerikada FDA onayı almıstır onu tavsıye ederim
    carnıtın ıcınse weider pure creatin

forumu araştırarak bu supplementlerin özellik ve etkilerini okuyarak kendıne uygun olanı seçmen senın ıcın daha önemlı arkadaşım.:)
    bu zor
    yolda
    tum kalbımle basarılar ben o yolda cok uzun zamandır yuruyorum .senıde beklıyorum..
    saygılarthums:
    .

3. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Joker L-Carnitine yerine Weider Pure Creatin önermişsin yanlışlıkla yazdın sanırım.

4. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ;)
    ewet pardon o ara kendıme urun bakıyodum aklımdan gecenı yazmısım. :) dediğim gibi kendı ıhtıyacları dogrultuusnda sitede arama yaparsa daha ıyı olur.

Son düzenleme: 23 Temmuz 2008
    WolfSoN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş