iddaya girdim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve driftmania tarafından 17 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. driftmania

driftmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaslar 4 ay once arkadaslarımla iddaya girmiştim, 1 temmuzda belirlediğimiz bir vucuda yaklaşmam gerekiyordu, o zamandan bu zamana calısıyorum ve 13 gun kaldı, yag oranım 10.3, bu 13 gun içerisinde neler yapabilirim, sonucta yarısmaya katılmıyorum ama iddayı kazanmam gerek :lol: şimdiki resmimi koyuyorum.. yag oranımı 13 gun içerisinde azaltmam gerekiyor diye dusunuyorum ama kaça indirmeliyim veya ne yiyip ne içmeliyim son gunlerde??

2. driftmania

driftmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasını belirginleştirmem gerek ama olmuyor...

3. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    bu tip iddalar sana hiç bişi kazandırmaz.bu iddayı kaybet.kaybettikten sonrada kendine bi program yap.hangi gün ne calıscam,hedeflene calısma kilosu kac,hedeflenen antreman süresi,hangi set sistemlerini kullanıcam süper set mi piramit setmi v.s.. ayrıca 2 ayda 1 hafta mı aravermeliyim ara vericegim tarih ne dir..bunları hep yazmalısın en iyisimi git bi 200 sayfalık defter al.ve gün gün ne calıscam nası calıscam.aylık programlarını v.s... herseyi yaz cok yol gösterici oluyor önün tertemiz berrak ve akıllıcaçgeriye bi tek uygulamak kalıyor.bu iddayı kaybet dedim ya ama cok sey kazanırsın bu dediklerimide yaparsan.senin amacın ayrıca kısa vadede degil ki,uzun vadade bişiler yapmak istiyorsun.sen milletle degil,kendinle iddaya gir kazanclı cıkarsın ;)

4. driftmania

driftmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cevabın için teşekkurler,

ama zaten benim hedefim uzun vadede de iyi olmak, ve programım hocamın kontrolu altında... zaten 10 aydır spor yapıyorum ve 95 kilodan 67.5 kiloya dusup bu hale geldim.
    ama 1 temmuzdaki iddayı kazanmam benım için cok onemli
    bildiklerim dogrultusunda tuzu azalttım sus tutuyor diye o kadar

5. bodyline

bodyline Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antranör
    Yer:
    İstanbul
    Keşke daha erken yazsaydın

sana 10 haftada 5,5 kg kas kazanımı için birşeyler yazardım.. ( 5,5 kas demek ciddi bir orandır )

Hem senin için başlangıç olurdu.. Bu tip iddalar iyi değil.. 90 küsür kilodan çok düşmüşsün yazık etmişsin kendine..

Eğer önce bulk sonra tatlı bulk ve definasyon programına girseydin 3,5 ay gibi kısa bir süre de sanırım çok iyi olurdun. Madem bu kadar yapmışsın sana tavsiyem tuzu falan azaltma neden dersen proteini kaslara taşıyan tuzdur. Hem idman çıkarmana yardımcı olur.. Senin yerinde olsam arkadaşın dediği gibi bu iddayı kaybederdim ve en kısa zamanda kendime iyi bir program yapıp uzun vadede çalışmalara başlardım..

Kolay gelsin..

6. driftmania

driftmania Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    95 kıloyken asırı yaglıydım, 10 ay sure ıcerısınde de agırlık calıstım fakat 75 kiloya indikten sonra amino asit+ protein+ creatine kullandım... yine de cardio ve diyete ara vermedim ve kilo vermeye devam ettim. tuzu kesme demişsin de, peki son 2 3 gun hiç tuz almasam nasıl olur??

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    sen bi yazsan olur mu bodyline merak ettim ben 10 haftada nası kazanabiliriz 5.5 kg kas.. ;)

Sayfayı Paylaş