iştahsızlık

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nakooo tarafından 24 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nakooo

nakooo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    ben 1 senedir bb yapıyorum ama iştahsızlık bende en büyük sorun. günde 5 öğünü geçemiyorum. genelde karnım aç oluyo açlığımı hissedebiliyorum ama boğazım tok oluyor nedense boğazımdan geçerken zorlanıyor gibi hissediyorum. ve ben kendimi bildim bileli yemek yemekten nefret ederim. bunu nasıl yenebilirim? teşekkürler...

2. byzkin

byzkin Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bendede vardı yemek yemek işkence gibi gelirdi hani yeticek kadar yiyerek kalkıyodum sofradan tabi bide kilo alma sorunu cevredekilerde yemediğinden alamıyosun felan deyince kendimle inatlasmaya başladım tam tersine döndü hersey nerdeyse psikolojik diyebilirim. Belki yapıyosundur ama bende etkili olan şeyleri söyleyeyim belki faydası dokunur. Yemekleri mümkün oldukca boyuna uygun masa ve sandalyede ye dik dur sevdigin yemekleri yemeye calıs yemek yerken müzik dinle dikkatini dağıtıcak şeyler olsun ama hosuna giden bişleyler mesela karsında bi film acık olabilir yemege göre yanında sıvı iç ama tıkıcak kadar değil boğazım tok oluyo diyosun o duruma getirmicek kadar daha fazla yemem lazım diye sürekli bi inat içinde ol bi süre sonra kesinlikle değişiyo sevdigin yemeklerle baslayıp fazla yemeye alısınca diğerlerinide yiyosun zamanla. Ben 1 tabak yer kalkardım dediğim gibi yeticek kadar bastırsın yeter zamanla bu arttı bi oturusta samimi abartmadan (en az) 4 tabak yemek + tatlı yemeye başladım ama değişen bişey yok yine kilo alamıyorum metabolizmadan kaynaklanıyo bundan emin oldum:D

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/tah-sorunu-t2751.html?t=2751&highlight=i%FEtah

Arama Kelimeleri : iştah

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş