iştah kapanması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dlxattack tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    yeni değilim fakat büyük bir sorunum var yok mideni çok fazla yormuşssun falan fılan dediler mide sindiremiyor artık filan dediler ektomorfi bir vücut yapısına sahibim iştahım çok fenaydı ne yersem yiyim doymazdım hemen acıkırdım geri 53 kilodan 66 kiloya kadar geldim fakat son 2haftadır bi iştahım kapandı yemekleri çok fazla çiğniyorum istemsiz olarak midem bulanıyor sonra yarıda bırakıyorum 5 saat geçmeden yiyemiyorum ve 65 kiloya düşmüşüm bunn nedeni nedir bi garip oldum çözümü varmıdır

2. bare

bare Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    d

aynı sorun bende de var bu sitede ya torpili olacan ya hoca olacan yada ankarada dayın olacak böle bilen birisinden yardım alman için genelde senin benım gibileri kimse takmıyor burda...

3. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    suplament kullanıyomusun mesela ben WEIDER Crash Weight Gain kullaniyodum bi ara iştahi kapatiyodu yemek yiyesim kalmiyodu.

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    yaz geldi beyler bunun farkına varın aynı iştahsızlık sorunu hepimizde var:))

5. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    yazla ne alakası var ki hadi antreman desen neyse ben kışın nasıl açsam yazında aynı

6. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşım biraz ayıp ettin ama bunun hakkında bilgimiz olsa çevap veririz neden çevap vermeyelimki;)

ben sordugum soruların cevabını alıyorum burda torpilimde yok ankarada tanıdıgımda yok olmasına gerek yok zaten bilgisi olan varsa zaten paylaşıyor.:)

ha asıl sebebe gelelim bi doktora git istersen:)

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

2 haftadır var demişsin yaz geldi belki iştahın ondan kapanmıştır insan yazın yaglı falan yemek istemiyo

Sayfayı Paylaş