işin mantığı hakkında sorularım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yemin ettim tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yemin ettim

yemin ettim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

dilimin döndüğünce sorayım

her zaman yağ yakarken en son nereden kilo almışsak en önce oradan veririz diyelim popoda yağ birikti ve sadece bisiklet biniyorsun terliyorsun kilo veriyorsun göbekten gidiyor ama popoda kalmış e hani ilk önce orası gidiyordu hani local yağ vermek yoktu e sadece göbekten gitti, yada yüz yağımız var veya ne bileyim göğsümüzde yağ var veya kolumuzda neyse artık istediğimiz yerde yağ var en önce buradan aldık neyse aylarca diyetler spor sauna kilo verdik çırpı gibi bir deri bir kemik kaldık ama oradaki kilolar verilemedi çünkü en önce oradan aldık ama durmak yok o kadar zayıflıyorsunki afrikalı gibi oluyorsun işte bu görüntüde olmamak içinmi body yapılır yani yağlar en aza inerken vücudun biçimsiz çırpı gibi olmaması için kas lar arttırılıryor sözüm ona bu spor diyetle ve kardiyoyla verilen yağlar sonrası vücut çirkin cılız gözüktüğü için vücudu toplamak adına yapılıyor, aslında temeli bu değilmi olayın

2. hcbitti

hcbitti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    evet bence temeli bu.cardio yaparken yağ yakıp cılızlaşırsın.ama sağlıklı olmazsın.bunuda vg ile desteklersen güzel bir vücudun olur.ama tabii heybetli görünüm ve güç için çalışıp,cardio yapmayanlarıda unutmamak lazım

3. pijamap

pijamap Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Yapmayın allah aşkına, kardiyovasküler çalışmalar sonucu nasıl sağlıklı olunamayacağını iddia ediyorsunuz anlayamıyorum!

Sayfayı Paylaş