1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

içler acısı.. yorumlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mercan_2591 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    merhaba herkese bu siteye yeni üye oldum ve üye oldugumdan bu yana çok şey öğrendim ve bende bu site sayesinde bb.ye başlayacağım inş. ama ufak bir rahatsızlıgım olduğu için 15 günden önce başlayamam başlamadan önce siz forumdaki arkadaşlarında görüşlerini ve tavsiyelerini almak istedim bu konuda bilgilerinizi tavsiyelerinizi benden esirgemezseniz çok sevinirim :)

fotografımla ilgili düşüncelerime gelirsek tahmini 5 yıl aralıklarla evde çok hafifde olsa spor yapmışlığım var bir türlü salona yazılmaya cesaret edememiştim ama artık yazılmayı düşünüyorum helede burdaki azimli ark.gördükçe dahada gaza geldim ve karar verdim ve şimdi tavsiyelerinizi bekliyorum nasıl hareket etmeliyim nasıl bir program uygulamalıyım gibi.
    vücudumun baya bir yağlı olduğunun farkındayım ve o yağları yakıp fit bir görünüme kavuşmak yeterli benim için açıkçası çok iri yapılı bir vücut istemiyorum. bu arada şunuda sormadan edemeyeceğim bende jineko varmı acaba fikri olan varmı..

boy : 180
    kilo : 82,5

elimde şuan mezura bulunmadığından diğer ölçüleri yazamadım ama fotolar yeterli olur sanırım.

Ekli Dosyalar:

2. julie

julie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    sanırım bi de epilasyona ihtiyacınız var ek olarak : ))

3. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    hatırlatmasanız olmaz sanki şu epilasyon işini zaten içime dert oldu :) nolmuş yani kıllıyız işte karrrdeşim :) hehe

4. pesimistyl3

pesimistyl3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yazıldıgın salonda hoca sana uygun beslenme ve antreman programı yazar zaten. Ama buradaki hocalardanda bilgi alman daha iyi olur senin için. Umarım senin için hayırlı olur ve istediğin vucudu çalışarak cıkarabilirsin. Kolay gelsin şimdiden. :D

mercan_2591 bunu beğendi.
  5. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

dostum konu hakkında vücut hakkında hiç bir yorum yapmamışsın üzüldüm bak şimdi o kadarmı kötü bu vüut ya :(

6. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Jinekomasti için bu ameliyatı geçiren arkadaşlar vardı sanırım onlardan yardım alabilirsin. Forumu biraz dolaş. Jinekomasti resimleri var ve kendinle kıyasla. Hala şüphe içindeysen mutlaka bir doktora görün. Vücut içinse şunu söyleyebilirim. Öyle aman aman yağın olduğunu sanmıyorum. Tahminimce yüzde 20 civarı bir yağ kütlen var gibi gözüküyor. Arkadaşın dediği gibi beslenme dikkat et, güzel bir az kilo çok tekrar ağırlık kaldır, kardiyonu yap ve iyi dinlen gerisini ayna sana gösterecektir. Kolay gelsin.

7. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Bence ilk olarak diyetle beraber cardio ağırlıklı idmanlar yapmalısın.Daha sonra isteğine göre ağırlık çalışmaya devam edersin.Durumunda hiçte içler acısı falan değil yeterki çalış, çok güzel bi vücuda ulaşmak için biraz kilodan başka engelin yok...

8. pesimistyl3

pesimistyl3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Açıkcası hocalarım dururken bana burda pek laf düsmedigini düsünüyorum :).
    Onlar sana gerekli şeyi söylerler zaten. Ama Olmicak diye bişe yok. iNan suan gördügün o estetik,hacimli vucutların çoğu senin gibiyken o hale geldi. Ben zayıf olarak basladım hacim kazanmaya calısıyorum. sende zaten kilo oldukça cok. Yani ayrı kurlardayız.:) Ama sakın yapamam diye düsünme başladıktan 6 ay sonra bu resimlere bakınca ne kadar değiştiğini görüceksin. Heleki bu 1-2 sene oldumu amacına ulastıgını görüceksin.. Ayrıca O kıllardan kurtulursan iyi olur:D Kıllardan kaslar görünmicek yoksa:D:D

9. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

haklısın evet güzel bir vücuda ulaşmam için kilodan başka ufak bir sorun daha var sanırım kılarrrr :) off ya nefret ediyorum bu kıllardan :)

10. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    eyvalla sağolasın dostum kılardan kurtul diyorsunda nasıl kurtulmam gerektiğini söylemiyorsun bende hiç hoşnut değilim açıkçası onlardan ama ne yapabilirm şimdi diyeceksin ki lazer yaptır ama lazerdede yaşım daha genç oldugu için tekrar çıkma şansı oldugunu söylediler ve bende vazgeçtim o yzden böleyim şuan yoksa kökten kurutlacaktım .

11. pesimistyl3

pesimistyl3 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    jilet kullan dicem ama kıllar daha gür ve sert cıkıcam. Sitede görmüstüm tüy dökücü kullanabilirsin. gerci buna tüy dökücü ne kadar yarar bilemicem. Masallah Belgrad:D Lazer epilasyonla aldırırsan bence en iyisi. Tekrar cıkar diyosun. Cıksa nOlucak bu kadar cıkmıcagı kesin:D En azından 4 te 3den kurtulmus olursun. Tekrar doktorla görüs ve çıksa bile ne kadar çıkar diye sor. Bence en mantıklısı o yöntem. Allaha sükür bende 1 tane kıl yok:D Avatarda görmüsündür zaten.:)

12. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

evet haklıısn dostum lazer en iyi çözüm ama bende bi gögüs değilki sırttada sorun var ne yazıkki bilmiyorum ne yapacağımı açıkçası bak sende ne güzel cillop gibisin :p kıl denen bişi yok bizde isterdik çıkmasın ama işte kılda keramet olsa şeyde çıkmazdı derler ya öle bişi işte ama ne yapalım ya kıllarımızla barışık olmaya çalışıyoruz şimdilik.

13. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    ya arkadaşlar bu arada bu vücuttaki yağları yakmak için bb ye başlar başlamazmı yağ yakıcı kullanmak lazım mesela ben başladım hemen kullanmaya başlamalımıyım yağ yakıcı bu konuda fikri olan varmı.

14. Striker

Striker Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    hemen başlama 1-2 ay sonra başla çünkü vücut zaten yağ yakmayı yavaşlatıyor 1-1.5 ay sonra tam ozaman kullanırsın cardio ya başladıktan 1-1.5 ay sonra

15. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    teşekkür ederim kardeşim bilgi için sağol.

16. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ yakımından ziyade öncelikle kütle için uğraşman gerek. Önce kas kütlesi sonra diyetle yağ yakımı. Önünde uzunca bir yol var. Vücudu doldurman gerek. Birde kılları en kısa sürede halletmelisin. Kolay gelsin.

17. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

18. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    İyi şekilde beslenip kardiyonun yanında az kilo çok tekrarlı ağırlık kaldırırsan ayrıca kas bile yapabilirsin. Ayrıca yaptığın ağırlık çalışmaları yağ yakımınada yardımcı olacaktır. Bundan 4 sene kadar önce 1 gün ağırlık 1 gün kardiyo şeklinde bir program hazırlamıştım kendime ve faydalı olmuştu.

19. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul

ya teşekkürler dostum paylaşım için önerebileceğin bir program varmı yada ben salona gidince salondaki hoca sanırım uymam gereken bi spor listesi ve diyet listesi verimi sanırım ne yapmam gerektiğini söylerler değilmi.

20. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İzmir
    Salonda hoca seni yönlendirecektir eğer yönlendirmesse vücudundaki temel bölgeleri çalıştırmaya bak. Az ağırlık çok tekrar bu bölgelere yoğunlaş. Eminim ki hemen yağları atmak istiyorsun ama ayda 4 ve ya 5 kilo fazladan verme. Eğer ki verirsen beslenmenin eksik olduğu anlamına gelir. Beslenme bölümüne ve Flexor hocanın ilk ay programına bakmanı öneririm. Bu site bir kütüphane ne bakman gerektiğini bilirsen sana müthiş bir olanak sağlar.

Sayfayı Paylaş