Hydroxycut ve benim üstümdeki etkileri

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Başlıkları okudum. Ürünü kullanan üyelerin üzerindeki etkileride okudum.Başlığı açma sebebim placebo etkisi mi yoksa gerçek etki mi onu bulmak.Ben ürünü Amerikan pazarından aldım.Satan kişide bodyciydi.Yani bana sahte bir ürün falan satar mı bilmiyorum ama bodyci bodycinin halinden anlar diye düşündüm.Ürünü 110 ytl ye aldım. Çok pazarlıkta yapmadım 115 ten düşürttüm.
    Ürünü kullandığımdan beri 5 kilo falan verdim. 6 cm belimde incelme oldu.24 gün oldu biraz dozajı düşürdüm günde 2 adet civarında kullanıyorum şu and****aliteli beslendim protein acısından.Karbonhidrat miktarını çok azalttım.Belki eskiden bir öğünde aldığımı şimdi 1 günde tüketiyorum.Protein miktarında eksilme olmadı.İlk 1 hafta ve son 1 haftadır ya günde iki kere kardiyo ya da 1 kardiyo 1 antreman yaptım. Sabah aç karnada spor yaptığım oldu.Antremanlarda ağırlıklarda çok bir düşme yok yani karbonhidrat epeyce az ve 12-15 tekrarın altına düşmüyorum antremanlarda.Ayrıca kardiyoda da faydası oldu gibi.
    Ancak sitede üyeler tarafından yazılan çarpıntı.Aşırı terleme.Güç patlaması ve aşırı enerjiyi ben yaşamadım.Birde hydroxycut iştah kesmiyor diye yazmışlar bende kesti.Şimdi yaptığım diyet ve kardiyo antremanla bile belki verme ihtimalim var kiloyu ama geçen seneki gibi her dakka karnım açıkmadı hydroxycut ile.Ya da antremanda başım dönmedi.Kendi kendime soruyorum.Faydası olmudu diye evet oldu.Fakat dediğim gibi kendi üzerimdeki placebo etksini anlayamam. Yorum yaparsanız sevinirim. Gerçek bir ürün kullandım bunlarda faydalarımı.

2. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    aslında elimdeki stoklar bitince supplement kullanımını bırakmayı düşünüyordum ama bu ürünü herkes çok met etti doğrusu çokta merak ettim bende kullanabilirim

--Ancak sitede üyeler tarafından yazılan çarpıntı.Aşırı terleme.Güç patlaması ve aşırı enerjiyi ben yaşamadım--

bu dediklerini bende okumuştum yanılmıyorsam universalin biürünün içeriğinde steroid olduğu tespit edilmiş bu gerekçeyle ürünlerin toplatıldığını duymuştum(doğruluk payı varmı bilmiyorum) aynen o tarzda bişey olabilirmi diye düşünmüştüm

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Hemen hemen butun thermogenicler bu sekilde calisiyor. O kadar kafeini kahve icerek alsaniz o da carpinti yapar, merak etmeyin! Thermogenic'lerin cok abartildigini dusunuyorum acikcasi. Tamam, motivasyon acisindan faydasi var ama kilo vermeye etkisi %10-15'i gecmiyordur bence.

4. muscleking

muscleking Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hydroxy i 15 ügndür kullanıyorum .Normalde kahve delisi olarak 4 pardaktan 2 ye indirmiştim.Ama inanın ilk ,günde 3 tablete geçtiğimde 48 saat içinde sadece toplam 11 saat kadar uyudum. 3 gün hala enerjik üstelik uykum yoktu.fakat terleme yapıyor.Tabii bu arada 4 kilo verdim.

5. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    herkez ürünün asırı terletmesinde neredeyse mütabık... bana zaten antremanda 2tişört yetmiyo vede 2lt su anca yetiyo..duh bide bunu kullanırsam??

6. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bak bende uyku sorunuda yok nedense hele terleme normal antreman terlmesi ekstra bir şey yok başka kullanan var mı acaba

7. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    Sabah 5:30 da spordan once kullaniyorum. Sporla beraber etkisi ekstra terleme oluyor. Ayrica kafein nedeniyle oglene kadar insani bariz bir sekilde ayik tutuyor ki ben kahve bagimlisi birisiydim. Etkisi gecmeye basladiginda goz kapaklarimi tutamiyorum. Saat 5 gibi tekrar alip kendime geliyorum ve aksam sporuna gidiyorum.

Kilo vermemde gercekte ne kadar etkisi oldu bilmiyorum ama kendi dusunceme gore asil faktor beslenmemdi. 210`luk almistim. Yarisindan biraz fazla kullandim.Bitince bir daha kullanmayi dusunmuyorum acikcasi.

Ama kilo vermeye karar verdigimde motivasyon acisindan iyi olmustu. Placebo etkisi muhakkak var ama bunyemde olumlu bir etki goruyorsam nerden geldigi beni ilgilendirmez.

Coleman Trebor, sende benim durumumda gibisin anladigim kadariyla ben de 7 kilo verip hedefime ulastim. Hdroxycut hakkinda yazilanlari defalarca okuduktan sonra almaya karar vermistim. Simdi goruyorum ki asil onemli olan insanin kendi iradesiymis. Fakat guclu bir iradeyi saglamakta o kadar sancili bir surec ki insan devamli kendini motive edici bir seyler ariyor.

8. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    v.n şimdi bende okudum yazıları araştırdım bodybuilding.com dan da okudum.Aldım ama diyorumki o yaptığım kardiyo , diyet ve antremanla zaten ben verirdim o kiloyu.Hakkaten düşünüyorum düşünüyorum acaba sahtemiydi aldığım ürün çünkü ne ekstra terleme nede aşırı bir uyanık tutma olmadı ama karnım az açıktı sadece . şimdi yein ürünler alcam. Hydro yu aldığım yerden alabilirim ama önce bu ürünün gerçek olup olmadığını bulmam lazım ki adama güveneyim malum amerikan pazarına pek güven olmuyor.

9. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    sahte olup olmadigini gene arastir ama bence bunyenle ilgili bir konu bu sonucta bende de super guc patlamalari falan olmadi. Bir gun unutupta aspirinin ustune kahve icmistim. O gun de sporda cok terledim.

Yine de kendi tercihin ama bence yag yakici baglaminda supplementlerin motivasyondan baska kilo vermede pek bir etkisi yok. Anladigim kadariyla sen gerekli iradeyi saglamissin bundan sonrasi eminim ki daha kolay olacaktir.

Sayfayı Paylaş