hydroxycut harscore x+CLA+L-carnitine küründe max yag yakımı antremanı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rodenward tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar
    bu kürde haftada 3 gun triset antremanı, 3 gun hiit kardiyo yapacagim. daha once hicbir supp kullanamdan bu antreman bayagi yag yaktirmisti bana, yag oranı 2 ayda %27den %17lere dustu, kaybettiğim 10kgın 9,8i yag idi.
    simdi HHx+cla+lcarnitine kullanarak deneyeceğim.

daha once bu kürü deneyip de basarılı olan arkadaslardan hangi antreman cesidini kullandıklarını paylasmalarını rica edecegim.

2. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    sadece hydroxcut yeterli günde 3 öğün 2 şer tablet kullan bitince cla ve l carnitineye geçersin

rodenward bunu beğendi.
  3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    sakın böyle birşey yapma eğer sağlam bir bünye yoksa soluğu ambulansta alabilirsin zaten hydroxcut yeterince güçlü yağ yakıcı eğer diet ve sağlam kardioyla desteklersen oldukça verim alırsın yani diet+cardio+hydroxcut yeterli olur hatta bence şuan için yağ yakıcı suplement bile gereksiz diye düşünüyorum yağ oranını %12lere düşürdüğünde kullanman daha mantıklı olur...

rodenward bunu beğendi.
  4. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    yapı saglam, cla vucudu cok zorlayan bisey degil aslında hhx ın yanında alına bilir diye dusundum, l carnitine keza oyle. animal cuts falan olsa dogru diyosunuz. ama cla ve carn hafif yag yakicilar.

birde hhx i 3 tane sabah 3 tane antremandan yarım saat once onerdiler, 2 ser tane ogun aralarında almak daha mı iyi acaba

5. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    ben yinede kullanma derim
    hydroxycut hardcore oldukça etkili yanlış değilsem zaten yanında başka yağ yakıcı tavsiye etmiyorlardı ama kullanıcam dersen yanına cla ekleyebilirsin
    kullanım şekli olarak ben sabah 2 antrenmandan önce 2 kullan derim daha sonra 3e çıkarırsın...

rodenward bunu beğendi.
  6. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    aslında dedigin cok mantıklı, 21 gun hhx sonraki 21 gun lcarn+cla yaparsam uzur sureli yag yakımı saglarım ve bence toplamda daha fazla yag gider.

7. yilmaz146

yilmaz146 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    eczacı
    Yer:
    ist
    arkadaşlar konu açılmışken soriyim sadece cla kullanırsak ne olcak yağ oranı %14 şu anda 3 aydır cardio ağırlıklı antreman yapıyorum 93 kilodan 79 kiloya düştüm 4 kilo daha vermem lazım ama burda takılı kaldım daha inemiyorum cla nın faydası olurmu

8. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    1 agustos itibariyle kure basladım. sadece hydroxcycut hardcore x kullanıyorum. sabah 3, antremandan yarım saat once 3 kapsul

hydroxycut cok enerji veriyor ve 3 saat boyunca enerjik kalıyorsun. biraz agresif hissettim kendimi.

programım şoyle:
    salı pers cmtesi hiit cardio

pztesi, cars,cuma full body workout triset seklinde:

1 gogus triset=benchpress 3x15 fly3x15 pullover 3x15 dinlenmeden 4 set
    **30 saniye dinlenme**
    2 omuz triset=omuz press 3x15 lateral 3x15 upright 3x15. dinlenmeden 4 triset.
    **30 sniye dinlenme**
    3 sırt triset= latpulldown 3x15 dar ters tutus lat 3x15 seated row 3x15 dinlenmeden 4triset
    **30 saniye dinlenme**
    4 kol superset= tricepspush down 3x12 bicepscable curl 3x12 dinlenmeden 3 superset (her harekette kollar az da olsa calistigi icin biseps ve triseps icin 1er hareket yapıyorum overtrain olmasın)

5 bacak= burda klasik 3x12 teknigini yapıyorum. squat-curl-extention-calf ve leg press. growth hormonunu cok salgılatmak icin max agırlıklarla calisiyorum.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
  9. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    yanlıs yazmisim triset ve supersette '3x' lar olmayacak, 15 tekrar sayıları. yani soyle:

gogus triset=benchpress 15 fly15 pullover 15 dinlenmeden 4 set
    **30 saniye dinlenme**
    2 omuz triset=omuz press 15 lateral 15 upright 15. dinlenmeden 4 triset.
    **30 sniye dinlenme**
    3 sırt triset= latpulldown15 dar ters tutus lat 15 seated row 15 dinlenmeden 4triset
    **30 saniye dinlenme**
    4 kol superset= tricepspush down 12 bicepscable curl 12 dinlenmeden 3 superset (her harekette kollar az da olsa calistigi icin biseps ve triseps icin 1er hareket yapıyorum overtrain olmasın)

10. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    baslayalı 1 hafta oldu ve hydroxycutın etkisi cok iyi, yorulmak bilmiyorum, yerimde duramıyorum resmen. 1 haftada vicudumdaki degisimi hisedebiliyorum.

11. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  12. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
  13. GbY

GbY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eyvallah xxxx, imdat çekici gibisin, hızır acil
    bende ikisinin aynı olduğunu düşünüyorum. Satıcıyada sordum bakalım ne cevap verecek, Hem fiyatı hemde nakliye ücreti farklı, garip geldi,

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2010
  14. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    kur iyi gidiyor, hiitde sınırlarımı cok zorluyorum, bu yuzden 2 haftada 2 sakatlık gecirdim. ama yılmıyorum aynen devam.
    agırlık antremanlarında bacaga cok yukleniyorum, bunun iyi anlamda etkisi oluyor(GH ve testesteron yukseltiyor),
    growth hormone ve testesteronu dogal yollardan yukseltmek icin yediklerime ozen gosteriyorum.
    hergun 1 dis sarmısak
    2 parca brokoli
    1 avuc fındık fıstık
    antreman
    protein tozu + dogal protein (hindi tavuk haslanmıs)
    haftada 2 ogun kırmızı et, 2-3 ogun balık yiyiorum.

15. osman30

osman30 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    rodenward kaç kg sun ve bu programda ne kadar protein karbonhidrat ve yağ alıyosun.spordan sonra basit karbonhidrat alıyomusun , aksam kompleks karbonhidrat alıyomusun vs.. beslenme programından biraz bahsedersen güzel olur. :)

16. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    100kg civarındayım boy 186. Bu gunlerde pek uygulayamasamda uygulamaya calistigim ve uyguladigim zamanlarda kas kutlesini koruyup yag kaybederek kilo verdigim yiyecek rutinim şöyle:
    140-150 g protein
    180-200 g karbo - 2 yesil elma dısında kompleks
    40g gecmeyecek sekilde yag

antremandan hemen sonra 1 yesil elma. yarım saat sonra protein shake. eger antremanı gece gec vakit yaptiysam kompleks karbo almıyorum direk uyudugum icin

Son düzenleme: 15 Ağustos 2010

Sayfayı Paylaş