hydroxycut hardcore +?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve xvampirex tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xvampirex

xvampirex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar...

hyrdroxycut hardcore ile ilgili bütün konu başlıklarına baktım ama istediğim cevabı bulamadım yada yönlendirilen linklere ulaşamadım...sormak istediğimi soran olmmuş fakat cevap alamamış.... hydroxycut gerçekten çok çok ciddi bi ürün ve tehlikeli olabilir diye düşünüyorum ....bu ürünü kreatin ve no-xplode ile birlikte kullanmamak gerektiğine dair birtakım duyumlar aldım ... fakat prof. bi sporcuya sordurduğumda yok öyle birşey kullansın demiş...sonuçta sağlığım için sizden yardım istiyorum özellikle bu işten çok iyi anlayan arkadaşlardan.....

* hydroxycut hardcore ile ne kullanılmaz (ve noxplode +creatin bir sorun yaratırmı?)

* hydroxycut hardcore ile hangi tarz ürünler iyi kombine olur ?

gerçekten araştırmalarım sonucunde "net" bi yanıt göremedim ... yardımcı olursanız kısacık bi cevap bile çok yeterli olur lütfen silip yönlendirme yapmazsanız çok sevinirim .... teşekkür ederim şimdiden ...

2. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcı ile daima amino protein nitro oksit kombieneleri tavsiye edilir

3. xvampirex

xvampirex Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    firebird dışında cevap gelmeyince kendi üstümde denedim bugün no-xplode 2 ölçek + hydroxycut hardcore kullandım (firebird çok teşekkür ederim buarada :) ) .....çok acayip bi enerjim vardı antreman sırasında .... bakalım bişey olmazsa gayet güzel kullanabilirim gibime gelmekte ... yorumlarınızı tavsiyelerinizi beklemekteyim ...

4. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Aşırı derecede kafein tüketimi olur 2 ölçek no-xplode ve hydroxycut hardcore ile.

5. cadifu

cadifu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar..
    ben de cevap arıyorum.Yaklaşık 8 gündür hydroxycut hardcore ile birlikte l-carnitine likit ve cla-max kullanıyorum.bunun yanında günde yarımsaat koşuyorum ve düzenli yemek ve ara öğün uyguluyorum.çok erken bi sonuç bekliyorum belki ama hala aynı kilodayım 1.60 boy ve 66.8 kilo.
    A caba kullnımdan kaynaklanan bir yanlış mı var yardımcı olursanız sevinirim..henüz bugün kayıtoldum ve 1 haftadır siteyi araştırıyorum diğer formlarda sonuç bulamadığım için sizlerin bilg,inize ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim ..

Son düzenleme: 7 Mart 2009

Sayfayı Paylaş