Hydroxycut Hardcore ve Beslenme Konusunda Yardım Lütfen

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sarisoy tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sarisoy

sarisoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.. Bugun elime 2 kutu hydroxycut hardcore geçti yarından itibaren kullanmaya başlıcam. Ama benim bi sıkıntım var şuanda öğrenciyim ve okul saatlerim sabit değil.. Bu nedenle hergün aynı saatte yemek yiyemiorum ve aynı saatlerde kalkıp yatamıyorum.. Okula gittiğimden dolayı sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında beslenmemede dikkat edemiyorum.. Okudugum tum forumlarda hydroxycut hardcore kullanırken adam akıllı ve ciddi bir diet yapılması gerektiği yazıyor.. Benim düzgün bir diyet yapmam mümkün değil ama yediklerime dikkat ediyorum ve akşamları 7 veya 8 den sonra yemek yememeyi başarabilirim.. Sizce bu yeterli olurmu? İstediğim sonuçları alabilirmiyim? Elimde 2 kutu 210luk var ve ikisinide bitirene kadar kullanmayı düşünüyorum.. bana verebileceğiniz uygulaması kolay taktikler olursa sevinirim.. Şimdiden teşekkürler..

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam bunu beğendi.
  3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    Hydroxycut Hardcore ve Tecrubelerim baslıgı altında bir seru sordum ama uzun zamandır cevap alamıyorum.

Sayfayı Paylaş