Hydroxycut Hakkında Sorunlar (Kullanım & Antidepresan)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve auth tarafından 18 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. auth

auth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 - Hydroxycut'ı sadece antrenman öncesi alıyorum. Öğünlerden önce almıyorum herhangi bi problem olabilir mi?

2 - Her gün antidepresan almam gerekiyor yoksa çok sinirli ve gergin oluyorum. Lustral 50 mg kullanıyorum. Hydroxycut'ı kullandıktan 2 saat sonra antidepresanı içsem bi zararı olur mu?

3 - Whey protein ve kazein protein aldım. Sabah kalkınca kahvaltı ediyorum ardından hydroxycut içip antrenmana gidiyorum. Spordan önce whey proteini içsem hydroxycut'ı da içtikten sonra herhangi bir sıkıntı olur mu ? Aynı şekilde antrenman sonrası protein tozu kullanmamon hydroxycut'la bi etkileşimi var mı?

Sorularım bunlar. Yanlış bilgilenmek istemedim buraya sordum. Bilgilendirir misiniz?

2. ryuk

ryuk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Ben her ogun 2 tane kullanmayi biraktim kalbimi fena halde tuhaflastirdi doktora gidip kalp grafigi falan cektirdim neyseki bir sorun yokmus ama o ilaci kullanma dedi markasini falanda vereim hydroxycut pro series dedim kullanma dedi.ben sadece sabah kalkinca 1 antremandan once 1 bide aksam 1 tane aliyorum boylesi daha iyi zaten gunde 6 2x6 kullanmak benxe tamamen ticari amacli..

3. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu yağ yakarken kastan kaybetmemenizi hatta üzerine kas inşa etmenizi sağlayabilir (aldığınız miktara göre değişir) , ancak lustral konusuna gelecek olursak ; hydroxycut'ın sinirlilik-gerginlik yapma ihtimali (yan etkisi) dikkate alınırsa ki alınması gerekir , psikiyatristinize gözükmenizi tavsiye ederim.Durumunuza göre yağ yakıcıyı kesmenizi veya kullandığınız antidepresanın dozunu artırmanızı söyleyebilir , bununla birlikte daha farklı bir çözüm de sunabilir.Saygılarımla...

4. auth

auth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim cevaplar için.

Peki 3. sorum hakkında ne dersiniz?

3 - Whey protein ve kazein protein aldım. Sabah kalkınca kahvaltı ediyorum ardından hydroxycut içip antrenmana gidiyorum. Spordan önce whey proteini içsem hydroxycut'ı da içtikten sonra herhangi bir sıkıntı olur mu ? Aynı şekilde antrenman sonrası protein tozu kullanmamon hydroxycut'la bi etkileşimi var mı?

5. hhakkann

hhakkann Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yanlış hatırlamıyosam hydroxcuts kazeinle beraber kullanılamıyodu. ama emin değilim sanki böyle bişey kalmış kafamda bence bi sor onu bilenlere ama emin değilim sadece kafamda öyle bişey kaldı.

6. sabre

sabre Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hekim (Endokrinolog)
    Yer:
    Ankara
    bu siteyi incele istersen.. FAQ: Hydroxycut Weight Loss Products questions and answers

lustral ve hydroxycut kullanımı hakkında pek bilgi bulamayabilirsin. ilaç bilgime göre cevap verecek olursam yağ yakımı ve Sertraline- lithium bileşikleri ya da kısaca antidepresanlar pek kullanılmazlar.. bunun nedeni karaciğer yıkımı süreci ile beyinde salgılanan serotonin ve dopamin vb. hormonal seviyelerdir. bence bu iki ürünü kullanman zorunlu ise sağlığın için en iyi olanı seçmelisin.. hydroxcut'ı bende kullanıyorum ve 6 tablet almama rağmen açlık bastırma dışında hiçbir etki görmedim.. kolaylıklar dilerim..

7. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    CLA yerine Hydroxycut önerir misiniz peki?

8. brhmcr

brhmcr Guest

Forumda gezinmeyi deneyin, ozellikle yag yakimi sabit konularini okuyunuz, CLA ve termojeniklerin cok ama cok farkli olduklarini goreceksiniz.

Sayfayı Paylaş