Hydroxcut zararlı mıdır? + öneri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve VaVieN tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. VaVieN

VaVieN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben 23 yaşında 186 boy 80 kg yağlarından şikayetçi sade bir vatandaşım. Amacım yağ yakımı.

Vucudunu gerçek anlamda oldukça geliştirmiş 2-3 kişiye danıştım, kesin bir cevap alamayınca burada danışma gereği duydum. Biri hyrdroxcut kullanmasına karşın zararlı olduğundan bahsetti. araştırmalarım sonucunda kalp çarpıntısı terleme ve baş ağrısı gibi etkiler yaptığını da gözlemledim.

Yani asıl sorum şu olacak, ben bu yağ yakımı ve vucut geliştirmeyi yaparken aşırı yoruluyorum ve kilo verme olarak çok iyi sonuçlar alabilsem de yağ yakımı olarak aynı şeyi söyleyemiyorum. un tuz gibi şeyleri kesip ekmek bile yemeyebiliyorum ama şeker çikolata gibi şeylere tutsak haldeyim de.

Hem enerji verip hem yağ yakacak ürün arıyorum, fakat hydroxcut ölüme bile götürür tarzında şeyler duyunca tereddüt ettim. Bildiğim kadarıyla böbrek taşı harici hiç bir sağlık sorunum yok, siz ne önerirsiniz?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : Hydroxycut

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş